Zamknij

Piękna tenisistka dotrzymała słowa. Poszła na randkę z kibicem [WIDEO]

Krzysztof Sobczak
16.02.2017 09:30
Genie Bouchard
fot. Twitter

Jak zapowiedziała, tak zrobiła - Genie Bouchard dotrzymała słowa i poszła na randkę z kibicem, z którym przegrała zakład na Twitterze w trakcie Super Bowl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

W trakcie finału - w chwili, gdy Atlanta Falcons prowadziła z New England Patriots już 28:3 - kanadyjska tenisistka napisała: - Wiedziałam, że Atlanta wygra. Pod postem na Twitterze zaczepił ją chłopak: - Jeśli Patriots wygrają, pójdziesz ze mną na randkę? Bouchard przyjęła zakład, a po spotkaniu... musiała się z niego wywiązać. Patrioci wygrali po dogrywce 34:28.

Zobacz także

Do spotkania doszło... dzień po walentynkach. Szczęśliwcem okazał się 20-letni student marketingu z Chicago, John Goehkre, który zabrał Bouchard na mecz ligi NBA, Brooklyn Nets - Milwaukee Bucks. Kanadyjka była zachwycona randką.

- Jest świetnie, on jest normalny! Byłam nieco zmartwiona, bo nie wiedziałam nawet jak wygląda, ale jest świetny - mówiła w przerwie spotkania. Co było potem? Tego niestety nie wiadomo.

- Myślałem, że jest minimalna szansa na to, że mi odpisze, ale nie spodziewałem się, że się na to naprawdę zgodzi! - cieszył się Goekhre.

Genie Bouchard, choć obecnie plasuje się na 44. miejscu w rankingu WTA, w przeszłości była już na pozycji 5. Jej największym sukcesem jest przegrany finał Wimbledonu w 2014 roku.

RadioZET.pl/sport.pl/KS