Słynna tenisistka zachwyciła przebraniem na Halloween [WIDEO+FOTO]

Krzysztof Sobczak
30.10.2017 16:34
Genie Bouchard
fot. PAP/EPA

Kanadyjska tenisistka Genie Bouchard wraz z grupą znajomych świętowała Halloween. Wszyscy przebrali się za bohaterów "Słonecznego Patrolu" i wzbudzili zachwyt wśród fanów.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

Halloween kojarzy się z dyniami, duchami, wiedźmami, potworami i wszystkim, co może przestraszyć. Od tej rutyny postanowiła odejść jednak Genie Bouchard, która na imprezę założyła... strój kąpielowy znany z filmu "Słoneczny Patrol".

Kanadyjka pochwaliła się zdjęciami i filmem na swoim profilu na Instagramie.

Bouchard dała się poznać fanom tenisa w 2014 roku, kiedy była największą rewelacją sezonu. W Australian Open i French Open dotarła do półfinału, a w Wimbledonie wystąpiła w finale. Potem jednak wciągnął ją showbiznes - sesje zdjęciowe, kontrakty reklamowe i media społecznościowe przysłoniły sport i sprawiły, że kariera Kanadyjki mocno wyhamowała. Rok 2017 zakończyła na 81. miejscu w rankingu WTA, ale i tak została zapamiętana z dwóch powodów.

Pierwszy z nich, pozasportowy, nastąpił w walentynki. Bouchard przegrała zakład z jednym z kibiców w trakcie finału Super Bowl i chcąc być słowną, umówiła się z nim na randkę. W maju, już na korcie w Madrycie, wraz z Marią Szarapową rozegrała jedno z najlepszych spotkań tego sezonu i przy okazji - jak sama mówiła - utarła nosa "oszustce".

RadioZET.pl/KS