French Open: Tenisista napastował dziennikarkę! Łapał ją za biust [WIDEO]

Andreas Nicolaides
30.05.2017 20:51
Maxime Hamou
fot. Twitter

Organizatorzy wielkoszlemowego turnieju tenisowego French Open cofnęli akredytację Maxime Hamou. Niespełna 22-letni reprezentant gospodarzy podczas wywiadu po przegranym meczu pierwszej rundy napastował dziennikarkę.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- Organizatorzy turnieju podjęli decyzję o cofnięciu akredytacji Maxime Hamou ze względu na jego wczorajsze niewłaściwe zachowanie względem dziennikarki - napisano w komunikacie francuskiej federacji tenisowej (FFT), który wysłano dziennikarzom we wtorkowy wieczór.

Hamou, który do głównej drabinki dostał się z kwalifikacji, przegrał w poniedziałek z rozstawionym z "22" Urugwajczykiem Pablo Cuevasem 3:6, 2:6, 4:6. Po spotkaniu 287. zawodnik rankingu ATP udzielał wywiadu pracującej dla jednej ze stacji telewizyjnych Maly Thomas. Kobietę, która stanęła obok niego, przytulił do siebie, a potem podczas rozmowy trzykrotnie próbował pocałować w szyję, choć zawstydzona dziennikarka się broniła przed tym. Pod koniec położył też rękę na biuście kobiety, a ta ją strąciła.

W komunikacie FFT zaznaczono też, że szef organizacji zwrócił się do komisji rozjemczej o zbadanie zachowania młodego tenisisty, które określono jako niewłaściwe.

Maxime Hamou napastujący dziennikarkę:

RadioZET.pl/PAP/AN