Federer - Djokovic: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz?

28.01.2020 17:33
Federer - Djokovic

Mecz Federer - Djokovic będzie wielkim hitem półfinału Australian Open 2020. Transmisja spotkania będzie dostępna w TV i stream online w internecie. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz Djokovic - Federer. Kto wygra starcie gigantów i awansuje do wielkiego finału Australian Open?

Federer - Djokovic będzie pojedynkiem tenisistów, którzy łącznie mają w dorobku aż 13 triumfów w Australian Open. Sześciokrotnie finał tej imprezy wygrywał Szwajcar, jedno zwycięstwo więcej ma na koncie Serb. Jeśli chodzi o Wielkie Szlemy to rekordzistą jest Federer, który ma w dorobku 20 tytułów, Djokovic może się pochwalić 16.

Federer - Djokovic: stream online, mecz w internecie

Faworytem tego pojedynku wydaje się być Djokovic, który w tym turnieju prezentuje bardzo wysoką formę. We wszystkich meczach stracił tylko jednego seta. W ćwierćfinale dość łatwo ograł Milosa Raonica 6:4, 6:3, 7:6 (7-1). Dużo więcej problemów w swoim meczu 1/4 finału miał Federer. Szwajcar potrzebował aż pięć setów, by pokonać Tennysa Sandgrena. Mecz zakończył się wynikiem 6:3, 2:6, 2:6, 7:6 (10-8), 6:3. Szczególnie zacięty był czwarty set, w którym Roger obronił aż siedem piłek meczowych.

Wcześniej Federer też miał problemy. W czwartej rundzie oddał seta Martonowi Fucsovicsowi, w trzeciej natomiast potrzebował aż pięciu partii, by wyeliminować Johna Millmana, pogromcę Huberta Hurkacza.

Djokovic - Federer na żywo: Transmisja live w TV

Skład drugiej pary półfinału Australian Open 2020 poznamy w czwartek. O awans do najlepszej czwórki zagrają Rafael Nadal i Dominic Thiem oraz Alexander Zverev i Stanislas Wawrinka.

Mecz Federer - Djokovic na żywo w czwartek o godz. 9.30 czasu polskiego. Transmisja Djokovic - Federer w Eurosporcie i stream online w Eurosport Player.