Fanka poprosiła Federera o wspólną kolację. Szwajcar spełnił jej marzenie

19.09.2019 12:48
Roger Federer spotkał się z fanką
fot. Wojciech KUBIK/East News

Roger Federer należy do najbardziej popularnych sportowców na świecie. Nic dziwnego, że fani zrobią wszystko, by zwrócić na siebie jego uwagę. Udało się to pewnej kobiecie, która za pomocą transparentu na trybunach zaprosiła Szwajcara na... wspólną kolację.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Daniela Zuncheddu, mieszkanka włoskiej Sardynii, kibicowała swojemu idolowi podczas majowego turnieju w Madrycie. Na trybuny przyszła z plakatem: "Roger, czy chciałbyś zjeść ze mną kolację dziś wieczorem. Ja gotuję!". Prośba była skierowana do Federera, ale kluczowe okazało się tu logo jednego ze sponsorów tenisisty, firmy Barilla. To właśnie przedstawiciele przedsiębiorstwa najpierw znaleźli autorkę transparentu, a następnie doprowadzili do spotkania w Genewie.

- Szaleję za Tobą. Najpierw zakochałam się w tenisie, a potem w Tobie - wyznała Daniela. Całej rozmowie przysłuchiwał się... jej mąż, również fan Szwajcara.

W spotkaniu zorganizowanym przez producenta makaronów uczestniczyła ponadto najlepsza obecnie alpejka na świecie Mikaela Shiffrin.

Daniela Zuncheddu prowadzi pizzerię, która w swoim menu posiada Pizzę Federer, z serem gorgonzola, cykorią i bekonem.

RadioZET.pl/coopzeitung.ch/KS