Caroline Wozniacki powiedziała "tak". Dunka idzie w ślady Radwańskiej

Krzysztof Sobczak
03.11.2017 17:22
Caroline Wozniacki
fot. AP/EastNews

Ostatnie dni są wyjątkowe dla byłej liderki rankingu WTA Caroline Wozniacki. Pod koniec października Dunka wygrała turniej masters, a na początku listopada powiedziała "tak" swojemu partnerowi, Davidowi Lee.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

- Najszczęśliwszy dzień w moim życiu. Wczoraj powiedziałam tak mojej bratniej duszy, Davidowi Lee - napisała na Twitterze Dunka, jednocześnie chwaląc się pierścionkiem zaręczynowym.

Wozniacki była już raz zaręczona. Na początku 2014 roku przyjęła oświadczyny golfisty Rory'ego McIllroy'a, ale ostatecznie do ślubu nie doszło.

Liderka i mistrz

Wozniacki i Lee to jedna z najbardziej rozpoznawalnych sportowych par na świecie. Ona jest byłą liderką rankingu WTA, a obecnie plasuje się na 3. miejscu tego zestawienia, on mistrzem NBA z 2015 roku. Obecnie Amerykanin broni barw San Antonio Spurs.

Ślub w 2018 roku?

Caroline Wozniacki jest kolejną tenisistką, która przygotowuje się do ślubu. W 2017 roku w związek małżeński wstąpiły m.in. Andrea Hlavackova, Yanina Wickmayer i oczywiście nasza Agnieszka Radwańska. Dunka była w gronie zaproszonych gości.

ZOBACZ TAKŻE: Zdjęcia ze ślubu Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celt

RadioZET.pl/KS