Zamknij

Camila Giorgi w zmysłowej bieliźnie. Gwiazda tenisa złożyła świąteczne życzenia

25.12.2020 19:44
Camila Giorgi
fot. Camila Giorgi/Instagram

Camila Giorgi pochwaliła się odważnym zdjęciem na Instagramie, wywołując ogromne poruszenie w sieci. Zjawiskowa tenisistka zaskoczyła kibiców gorącą fotografią w samej bieliźnie.

Camila Giorgi to 76. rakieta świata według rankingu WTA, ale spora liczba fanów zgodzi się, że poza sportem jest to jedna z czołowych piękności ze świata tenisa. Niestety, Włoszka jest podatna na kontuzje i często jest zmuszana do dłuższych przerw w grze. Wynika to z jej agresywnego stylu gry. Zawodniczka nie oszczędza się na korcie, gdzie każdą piłkę uderza z całej siły, nie kalkulując czy zagrania będą się jej opłacać, czy nie.

Poza grą na pełnym ryzyku Giorgi słynie również z wyjątkowej urody. Przez długi czas Włoszka była nieśmiała, a wyciągnięcie od niej dłuższych wypowiedzi na konferencjach prasowych było nie lada wyzwaniem. Jednak w ostatnim czasie zawodniczka poszła o krok dalej. Kiedy w Wigilię gwiazdy sportu wysyłały świąteczne życzenia, pozując przy choinkach, Camila Giorgi opublikowała gorące zdjęcie w bieliźnie, które zrobiło ogromne wrażenie na internautach.

Lewandowscy, Jędrzejczyk, Błachowicz: Tak sportowcy świętują Boże Narodzenie

- Merry Christmas – napisała w opisie tenisistka, co wystarczyło fanom, by podgrzać atmosferę do czerwoności.

RadioZET.pl/