Zamknij

Przegrała zakład, zyskała przyjaciela. Zaskakujące zdjęcie Bouchard [FOTO]

Krzysztof Sobczak
06.12.2017 22:38
Genie Bouchard
fot. Twitter

Najpierw był przegrany zakład, potem randka, a teraz, wszystko na to wskazuje, jest przyjaźń. Kanadyjska tenisistka Genie Bouchard ponownie spotkała się z chłopakiem, z którym przegrała zakład o wynik finału Super Bowl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

Przypomnijmy: 20-letni student John Goekhre zaczepił tenisistkę w trakcie finału Super Bowl pomiędzy Atlantą Falcons a New England Patriots, gdy ci drudzy przegrywali 3:28. Kanadyjka była pewna zwycięstwa "Sokołów" i poinformowała o tym na Twitterze. Wówczas chłopak napisał: "Jeśli Patriots wygrają, pójdziesz ze mną na randkę?". No i wygrali, a słowna Bouchard w Walentynki umówiła się z Johnem na randkę.

Jak się okazuje, nie było to pierwsze i ostatnie spotkanie tego duetu. Genie właśnie pochwaliła się fotografią, którą podpisała: "Zobaczcie, kto mnie odwiedził".

Pod zdjęciem pojawiło mnóstwo komentarzy. Większość z internautów... zazdrości Johnowi tej znajomości, zapoczątkowanej w tak nietypowy sposób.

Genie Bouchard aktualnie przygotowuje się do nowego sezonu i próby odbudowy swojej pozycji w światowym tenisie. O finale Wimbledonu mało kto już pamięta - obecnie Kanadyjka plasuje się na 82. miejscu.

RadioZET.pl/KS