Zamknij

Niewiarygodny pech tenisisty. "Po raz 250. uzyskałem pozytywny wynik testu"

31.12.2021 13:18
Benoit Paire
fot. MARTIN BUREAU/AFP/East News

Francuski tenisista Benoit Paire kolejny raz uzyskał pozytywny wynik na obecność koronawirusa. Zawodnik jest wściekły takim obrotem spraw. W mediach społecznościowych opublikował ostry komentarz.

Benoit Paire miał rozpocząć nowy sezon tenisowy 4 stycznia występem w turnieju w Melbourne. Niestety pech dalej nie opuszcza Francuza. W swoich mediach społecznościowych przekazał on, że otrzymał pozytywny wynik na obecność koronawirusa. "Hej, nazywam się Benoit Paire i po raz 250 uzyskałem pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa" - napisał na Instagramie.

Dodatkowo 46. tenisista w światowym rankingu ATP powiedział, jak się czuje w związku z zaistniałą sytuacją. "Szczerze, nie mogę już dłużej zajmować się koronawirusem. Jak się mam? Przez Covid-19 dostałem kataru, ale przez te wszystkie kwarantanny spędzone w pokoju hotelowym na drugim końcu świata nie czuję się dobrze psychicznie" - wyznał.

Niesamowity pech Paire'a

Dodatkowo Paire przyznał, że jest w pełni zaszczepiony i popiera sam pomysł szczepień. Według niego jednak po zaszczepieniu powinno się żyć zupełnie normalnie. W przypadku ciągłych testów cały proces nie ma dla niego sensu.

Wcześniej koronawirus również uprzykrzał życie Francuzowi. Po pozytywnym teście został on wykluczony z US Open 2020. Nie wystąpił również w Australian Open 2020, po tym jak jedna z osób, z którą przebywał w samolocie, otrzymała dodatni wynik testu.

RadioZET.pl