Zamknij

Beata Kozidrak zareagowała na wpis Igi Świątek: "Jednak mamy wspólne zdjęcie"

12.01.2021 08:59
Beata Kozidrak zareagowała na wpis Igi Świątek
fot. AP/Associated Press/East News

Iga Świątek po Gali Mistrzów Sportu żałowała, że nie udało jej się zrobić zdjęcia z diwą polskiej sceny muzycznej Beatą Kozidrak. Liderka Bajmu zrobiła tenisistce miłą niespodziankę i zareagowała na jej wpis. "Jednak mamy wspólne zdjęcie" - napisała i opublikowała "fotografię".

  • Iga Świątek zajęła 2. miejsce w plebiscycie "Przeglądu Sportowego" i Telewizji Polsat na najlepszego sportowca 2020 roku
  • "Jedyne, czego żałuję to tego, że nie mam zdjęcia z Beatą Kozidrak" - napisała później mistrzyni French Open 2020
  • Wokalistka nie pozostawiła tych słów bez odpowiedzi i sprawiła Idze miłą niespodzienkę

Iga Świątek w plebiscycie "Przeglądu Sportowego" i Telewizji Polsat na najlepszego sportowca 2020 roku zajęła 2. miejsce. Mistrzyni French Open musiała uznać wyższość najlepszego piłkarza świata, zdobywcy podwójnej potrójnej korony i triumfatora Ligi Mistrzów w barwach Bayernu Monachium Roberta Lewandowskiego. Na podium znalazł się ponadto Kamil Stoch.

Gala Mistrzów Sportu odbyła się w szczególnych pandemicznych okolicznościach, po wręczeniu nagród nie było tradycyjnego balu, w związku z czym zawodnicy, a także m.in. zaproszeni goście ze świata muzyki, Beata Kozidrak i Grzegorz Hyży, nie mieli zbyt wiele czasu, by porozmawiać, pobawić się czy zrobić sobie wspólnych "selfie". Tego ostatniego aspektu bardzo żałowała Iga Świątek, która po raz pierwszy uczestniczyła w tym wydarzeniu.

Iga Świątek: "Żałuję, że nie mam zdjęcia z Beatą Kozidrak"

"Miałam wieczór pełen emocji i przyznam, że w pewnym momencie stresowałam się bardziej niż przed finałem Szlema. Nie ze względu na mój wynik, ale na przemówienie, więc mam nadzieję, że poszło dobrze haha. Chciałabym jeszcze raz Wam podziękować za oddane głosy, bo prawda jest taka, że gdybyście Wy - kibice nie odebrali mojego wyniku tak intensywnie i przede wszystkim pozytywnie, nie wiem, czy znalazłabym się na Gali Mistrzów Sportu. Ta statuetka wiele dla mnie znaczy, bo pokazuje, że jesteście ze mną, doceniacie i kibicujecie, a to dla mnie ogromna motywacja. Jedyne, czego żałuję to tego, że nie mam zdjęcia z Beatą Kozidrak" - napisała później na Instagramie.

Artystka nie pozostawiła tych słów bez odpowiedzi.

Beata Kozidrak odpowiedziała na wpis Igi Świątek

"Iga, spójrz! Jednak mamy wspólne zdjęcie. Pozdrawiam Cię i z całego serca kibicuje!!!" - odpowiedziała liderka Bajmu, która opublikowała wspomnianą "fotografię".

"Haha, pięknie, zrobiło mi to dzień" - skwitowała mistrzyni French Open 2020.

RadioZET.pl/Instagram