Zamknij

Andy Murray zgubił obrączkę. Apel tenisisty na Indian Wells

07.10.2021 10:31
Andy Murray
fot. AELTC Pool/Associated Press/East News

Andy Murray zwrócił się do kibiców z nietypową prośbą. Brytyjczyk poprosił o pomoc w odzyskaniu obrączki, która zniknęła wraz z suszonymi po treningu butami.

Andy Murray przygotowuje się do startu w prestiżowym turnieju Indian Wells. Po jednym z treningów Brytyjczyk postanowił wywietrzyć i wysuszyć przepocone oraz wilgotne buty. Z powodu braku balkonu w hotelu zostawił je na noc pod samochodem. Następnego dnia, gdy rozpoczął zajęcia, jeden z jego fizjoterapeutów zauważył, że brakuje obrączki. Warto zaznaczyć, że tenisista od 2015 roku, kiedy poślubił Kim Sear, gra z obrączką przywiązaną do jednej ze sznurówek.

34-latek zaapelował o pomoc w odzyskaniu obrączki w nagraniu wideo opublikowanym w mediach społecznościowych.

Świątek - Martić: Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć mecz na żywo?

Andy Murray zgubił obrączkę na Indian Wells. Apel do fanów

- Wczoraj wieczorem po kolacji w Indian Wells w moim samochodzie nie pachniało zbyt dobrze. Zostawiłem tam swoje tenisówki, było 38-39 stopni, więc wilgotne, spocone buty zaczęły śmierdzieć. Buty potrzebowały powietrza, więc postanowiłem je wysuszyć. Nie mam balkonu w pokoju hotelowym, nie chciałem ich zostawiać w pokoju, więc pomyślałem, że zostawię buty na noc pod samochodem. Kiedy rano wróciłem do auta, butów już nie było. To może nie jest koniec świata, ale na pewno nie jest idealnie. Nie muszę dodawać, że w domu popadłem w niełaskę, więc chcę spróbować ją odnaleźć i odzyskać - przekazał Murray.

Bez tytułu
fot. Andy Murray/Instagram

Brytyjczyk w 1. rundzie imprezy w Kalifornii zagra w piątek z Francuzem Adrianem Mannarino.

RadioZET.pl/PAP