Zamknij

Najlepsza polska deblistka została mamą. "Dostaliśmy na święta specjalny prezent"

27.12.2020 10:44
Alicja Rosolska
fot. PAWEL JASKOLKA/AGENCJA SE/East News

Alicja Rosolska, najlepsza polska tenisistka wśród deblistek, ogłosiła w święta Bożego Narodzenia, że została mamą. 35-latka pochwaliła się zdjęciem maleństwa w mediach społecznościowych.

  • Alicja Rosolska została mamą. Najlepsza polska deblistka poinformowała o tym za pomocą swojego konta na Instagramie
  • Ojcem dziecka jest John Daniel Champion
  • "W tym roku dostaliśmy specjalny prezent" - skomentowała polska tenisistka

Alicja Rosolska obwieściła światu radosną nowinę o narodzinach dziecka za pomocą swojego konta na Instagramie. O tym, że najlepsza polska deblistka ostatnich lat jest w ciąży, wiedzieliśmy od września.

"Wesołych Świąt wszystkim. W tym roku dostaliśmy specjalny prezent. Mamy nadzieję, że wszyscy spędzacie niesamowite święta" - napisała w mediach społecznościowych. Warszawianka doczekała się narodzin pierworodnego dziecka wspólnie ze swoim mężem, Johnem Danielem Championem.

Alicja Rosolska została mamą. "Dostaliśmy na święta specjalny prezent"

Rosolska otrzymała liczne gratulacje od koleżanek z touru. Warszawiance pogratulowała m.in. Agnieszka Radwańska, która pod koniec lipca bieżącego roku sama została mamą.

Chociaż notowana obecnie na 54. miejscu w rankingu deblistek Polka ma już 35 lat na karku, a teraz również dziecko do odchowania, nie zamierza kończyć kariery. Wciąż potrafi zaskoczyć bowiem świetną formą, a wystarczy powiedzieć, że jeszcze w czerwcu tego roku plasowała się nawet na 23. miejscu światowej klasyfikacji.

Do największych sukcesów Alicji Rosolskiej należą m.in. dziewięć tytułów imprez głównego cyklu oraz półfinał Wimbledonu 2018. Tenisistka regularnie reprezentuje kraj także w rozgrywkach Pucharu Billie Jean King (dawniej Fed Cup).

Zobacz także

RadioZET.pl/Instagram/alicjarosolska