Zamknij

Agnieszka Radwańska urodziła! "Mogę wszystko"

27.07.2020 09:26
Agnieszka Radwańska
fot. Instagram

Agnieszka Radwańska urodziła. W poniedziałek rano na świat przyszedł jej syn. Cudowną wiadomość przekazał na Facebooku tata naszej legendarnej tenisistki.

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt zostali rodzicami. Ich syn urodził się w poniedziałek rano, co potwierdził na Facebooku Robert Radwański. - Jestem dziadkiem, mogę wszystko - grafikę właśnie z takim napisem wstawił na swój profil.

Szczegóły porodu i dokładna godzina przyjścia na świat dziecka nie są znane. Czekamy na pierwsze zdjęcie szczęśliwej mamy i jej potomka.

Agnieszka Radwańska o ciąży poinformowała 31 stycznia 2020 roku na Instagramie. Potem przekazała informacje, że spodziewa się chłopca. Do sieci trafiły nawet zdjęcia z jej baby shower.

Agnieszka Radwańska urodziła syna!

Ciąża nie przeszkodziła Radwańskiej w realizowaniu własnych ambicji. Po zakończeniu kariery sportowej wzięła się za naukę. W czerwcu obroniła pracę magisterską na krakowskim AWF.

Radwańska to najlepsza polska tenisistka w historii. W swoim dorobku ma 20 wygranych turniejów cyklu WTA. Ponadto w 2012 roku grała w finale Wimbledonu, a w 2015 roku wygrała kończący sezon turniej WTA Finals.

RadioZET.pl/AN