Zamknij

Znamy imię syna Agnieszki Radwańskiej. Jest pierwsze ZDJĘCIE

27.07.2020 13:39
Agnieszka Radwańska urodziła
fot. Twitter

Agnieszka Radwańska urodziła w poniedziałkowy poranek. Radosną nowinę przekazał tata byłej tenisistki. Imię dziecka zdradził natomiast jej mąż, Dawid Celt.

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt zostali rodzicami małego Jakuba. Imię zdradził na Twitterze dumny tata. Dołączył do tego rozczulające zdjęcie.

Agnieszka Radwańska urodziła. Została mamą Jakuba

Przypomnijmy, że jako pierwszy informację o porodzie przekazał Robert Radwański, tata Agnieszki. - Jestem dziadkiem, mogę wszystko - grafikę właśnie z takim napisem wstawił na swój profil na Facebooku.

Agnieszka Radwańska o ciąży poinformowała 31 stycznia 2020 roku na Instagramie. Potem przekazała informacje, że spodziewa się chłopca. Do sieci trafiły nawet zdjęcia z jej baby shower.

Ciąża nie przeszkodziła Radwańskiej w realizowaniu własnych ambicji. Po zakończeniu kariery sportowej wzięła się za naukę. W czerwcu obroniła pracę magisterską na krakowskim AWF.

Radwańska to najlepsza polska tenisistka w historii. W swoim dorobku ma 20 wygranych turniejów cyklu WTA. Ponadto w 2012 roku grała w finale Wimbledonu, a w 2015 roku wygrała kończący sezon turniej WTA Finals.

RadioZET.pl/AN