ATP Finals: Djoković pewnie ograł Isnera na oczach Ronaldo

12.11.2018 22:39

Serb Novak Djoković pewnie wygrał z Amerykaninem Johnem Isnerem 6:4, 6:3 w swoim pierwszym meczu rozgrywanych w Londynie ATP Finals, czyli kończącego sezon turnieju masters tenisistów.

Novak Djoković pokonał Johna Isnera fot. PAP/EPA

W pierwszym secie lider światowego rankingu przełamał serwis rywala w piątym gemie, a sam pewnie zdobywał punkty przy swoim podaniu. W drugiej partii sytuacja powtórzyła się, ale w gemach siódmym i dziewiątym. Serb odprawił z kwitkiem Isnera po upływie godziny i 14 minut.

Wśród publiczności w hali O2 był Cristiano Ronaldo, któremu towarzyszyła Hiszpanka Georgina Rodriguez oraz syn Cristiano Ronaldo junior. Gdy kamery pokazały piłkarza Juventusu Turyn, widzowie przywitali go owacją na stojąco.

Portugalczyk jest kibicem tenisa. Gdy występował w Realu Madryt, był częstym gościem rozgrywanego w tym mieście turnieju ATP.

ATP Finals: Wyniki 1. kolejki

Djoković w dobrym stylu rozpoczął zmagania o szósty tytuł w turnieju masters. Jego rywalami w tzw. grupie Gustavo Kuertena będą jeszcze Niemiec Alexander Zverev i Chorwat Marin Cilić, którzy kilka godzin wcześniej wyszli na kort. Zwyciężył Zverev w dwóch setach zakończonych tie-breakami.