Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kamil Stoch przypadkowo spotkał się z posłem. Duża klasa naszego mistrza

12.04.2017 15:46
sport

Poseł Józef Brynkus z Kukiz15’ opublikował na swojej stronie zdjęcie, na którym pozuje w towarzystwie Kamila Stocha. Podczas przypadkowego spotkania w pociągu poseł nieśmiało poprosił naszego mistrza olimpijskiego o prezent, który mógłby przeznaczyć na licytację. Kamil Stoch nie wahał się ani przez sekundę.

Poseł Brynkus i Kamil Stoch fot. poselbrynkus.pl

- Jako poseł podróżuję często pociągami. Spotykam różnych ludzi. Wywierają na mnie różne wrażenie. Ostatnio jadąc z Warszawy do Krakowa spotkałem Kamila Stocha z żoną - zaczął wpis poseł Józef Brynkus.

Gdy poseł zauważył, że w pociągu przebywa też Kamil Stoch z żoną Ewą, posłanka Anna Czech wpadła na pomysł, by poprosić skoczka o podarunek na aukcję.

- Znana z charytatywnej działalności, stwierdziła, że może poprosiłbym Kamila Stocha o jakąś pamiątkę od niego, którą wystawi na licytację w organizowanej przez nią akcji charytatywnej - czytamy na oficjalnej stronie internetowej posła.

Zarówno Ewa, jak i Kamil okazali się bardzo sympatycznymi i pomocnymi ludźmi.

- Państwo Stochowie zgodzili się przeznaczyć jakąś pamiątkę na dobroczynną aukcję, a ja zrobiłem sobie z Kamilem zdjęcie, które traktuję jako wielkie dla mnie wyróżnienie - skończył swój wpis Józef Brynkus.

Nie jest żadną tajemnicą, że Stoch chętnie wspiera różnego rodzaju akcje charytatywne. W tym roku można było wylicytować jego puchar wywalczony podczas tegorocznych zawodów Pucharu Świata w Zakopanem. Aukcja ta odbyła się na rzecz potrzebujących artystów i prowadziła ją Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko".

RadioZET.pl/SI

Oceń