Kibice zaskoczyli Stefana Hulę. Skoczek skomentował akcję fanów [FOTO]

11.03.2018 19:33

Stefan Hula był pod wrażeniem polskich kibiców w Oslo. Fani skoczka przybyli na skocznię z napisem "Hula Hop" ułożonych z biało-czerwonych liter.

kibice Stefana Huli fot. Facebook

Stefan Hula rozgrywa najlepszy sezon w swojej karierze. 31-latek zdobył dwa brązowe medale w konkursach drużynowych: na mistrzostwach świata w lotach oraz igrzyskach olimpijskich. W Pucharze Świata również zajął najlepsze miejsce w historii swoich startów (4. miejsce).

Zagłosuj

Czy polscy kibice są kreatywni?

W Oslo skoczek dobrze zaprezentował się w drużynówce, ale w zawodach indywidualnych nie poszło mu dobrze. Po skoku na 115 metrów ostatecznie został sklasyfikowany na 42. pozycji. Z pomocą przyszli mu polscy kibice, którzy z biało-czerwonych liter ułożyli hasło: "Hula Hop", które bardzo spodobały się Huli.