Rodzice Piotra Żyły nie chcą, by doszło do rozwodu. Żona czeka na jego decyzję

06.03.2018 10:21
sport

Pojawiły się nowe informacje ws. kryzysu w małżeństwie Piotra Żyły. Jego żona jest podobno gotowa dać mu kolejną szansę, a w całą sprawę mocno mieli zaangażować się rodzice skoczka.

Rodzice Piotra Żyły nie chcą, by doszło do rozwodu. Żona czeka na jego decyzję fot. Instagram

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zagłosuj

Czy Piotr Żyła wróci do żony?

Temat Piotra Żyły komentowany jest nie tylko przed media zajmujące się tematyka sportową, ale też rozrywkową.

Piotr Żyła wróci do żony i dzieci?

Jak poinformował "Flesz", Justyna Żyła jest gotowa wybaczyć mężowi i dać mu jeszcze jedną szansę. Decyzja - co będzie dalej - ma jednak należeć tylko i wyłącznie do niego.

"Twoje Imperium" podaje natomiast, że do powrotu do domu i rodziny skoczka namawiają jego rodzice. Nie chcą, by doszło do rozwodu. Przypomnijmy, że jeszcze nie tak dawno w rozmowie z "Super Expressem" mama Żyły przekonywała, że Piotr Żyła bardzo kocha swoje dzieci.

Piotr Żyła. Żona wyrzuciła go z domu?

Kryzys w związku małżeńskim Piotra Żyły ujrzał światło dzienne tuż po igrzyskach olimpijskich w Pjongczangu. Justyna Żyła za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała do wiadomości publicznej, że mąż zostawił ją dla innej kobiety i wyprowadził się z domu. Po kolejnych wpisach i rozmowach Justyny z dziennikarzami swoje oświadczenie wydał skoczek.

Od tamtego czasu brązowy medalista ostatnich MŚ na skoczni dużej milczy na ten temat. Trudno się jednak dziwić, bowiem sezon wciąż trwa i skupia się na kolejnych startach w zawodach Pucharu Świata.

RadioZET.pl/AN

Oceń