Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Polscy skoczkowie trenują w Hiszpanii. Piotr Żyła zachwyca swoją klatą [FOTO]

13.04.2017 18:08
sport

Po wyczerpującym sezonie i finałowych zawodach w Planicy, polscy skoczkowie nie zaznali wielu wolnych chwil. Mistrzowie świata z Lahti wzięli się do ostrego treningu i wyruszyli na pierwszy obóz przygotowawczy do Hiszpanii. W sieci pojawiły się zdjęcia ze zgrupowania. Prawdziwą furorę robi fotografia Piotra Żyły!

Żyła fot. screen/instagram

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Austriacki szkoleniowiec polskich skoczków Stefan Horngacher na pierwszy punkt przygotowań do sezonu olimpijskiego wybrał hiszpańską Fuerteventurę. Wśród malowniczych widoków zawodnicy regenerują się po minionym sezonie i ''ładują akumulatory'' przed arcyważną zimą. Treningi w Hiszpanii nastawione są przede wszystkim na budowę mięśni i wzrost siły. Jak widać na zdjęciu zamieszczonym w mediach społecznościowych przez Piotra Żyłę, nasi skoczkowie nie unikają zajęć na siłowni!

Zgrupowanie na Wyspach Kanaryjskich potrwa dwa tygodnie. Skoczkowie mogli zabrać na nie swoje rodziny. Do Hiszpanii przylecieli: Kamil Stoch, Piotr Żyła, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Jakub Wolny i Krzysztof Miętus. Stefan Hula, któremu niedawno urodziła się córka, dostał wolne.

RadioZET.pl/DG

Oceń