Piotr Żyła: To Justyna miała innego partnera, a teraz chce wrócić

22.07.2018 20:13
sport

Piotr Żyła w programie "Uwaga" zdradził prawdziwe powody rozstania z żoną. Skoczek ujawnił, że to Justyna kazała mu się wyprowadzić. Ponadto informacje o kochance 31-latka były nieprawdziwe. Tak naprawdę to Justyna Żyła miała innego partnera.

Piotr i Justyna Żyła

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Piotr Żyła był gościem programu "Uwaga". Skoczek narciarski ujawnił, co było prawdziwą przyczyną rozstania z Justyną Żyłą. Wcześniej jego żona obarczała winą swojego męża zarzucając mu to, że ma kochankę i dlatego wyprowadził się z domu.

- Przyszedł czas, żeby podsumować to, co się działo. Było kilka nieprawdziwych informacji na mój temat - zaczął Żyła. - Przede wszystkim nie wiem, skąd wzięła się informacja o kochance. To Justyna poinformowała mnie, że ma innego partnera. Teraz tak naprawdę chce wrócić do mnie, ale ja już nie chcę. Trzeba zaakceptować pewne decyzje. Wtedy należy nauczyć się żyć od nowa.

- Z Justyną od dłuższego czasu kłóciliśmy się o wszystko. Jak wracałem ze zgrupowań czy z zawodów, to każdą wolną chwilę w domu spędzaliśmy na kłótni. Justyna kilka razy mnie spakowała i w końcu sam zabrałem swoje rzeczy i poszedłem w swoją stronę - dodał.

Żona 31-latka zarzucała swojemu mężowi, że ten w ogóle nie poświęca czasu swoim dzieciom, które skoczek miał zaniedbywać. Jednak brązowy medalista mistrzostw świata z Lahti wyjaśnił, że jeździł do pociech w każdej wolnej chwili.

- Kiedy nie mieszkałem w domu, to i tak jeździłem do dzieci, żeby poświęcać im każdą wolną chwilę. Poświęcałem im dużo czasu.

- Podjęliśmy z Justyną próbę terapii małżeńskiej, ale wszystko szło w złym kierunku - zakończył.

TO TEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

RadioZET.pl/MW

Oceń