Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Piotr Żyła znów zabrał głos w sprawie kryzysu w małżeństwie

26.03.2018 11:49
sport

Piotr Żyła po zakończeniu Pucharu Świata 2017/2018 w skokach narciarskich zabrał głos w sprawie swoich małżeńskich problemów. Ocenił, że cała sytuacja nie miała większego wpływu na jego formę.

Piotr Żyła fot. Instagram

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- Nie chcę poruszać tego tematu. Raz już to podsumowałem, na Facebooku. I ten okres mam już za sobą. Nie był to dla mnie łatwy czas. Ale to tematy prywatne, które musimy wyjaśnić z żoną między sobą - powiedział Żyła w rozmowie z "Super Expressem".

Piotr Żyła zabrał głos ws. kochanki i zdrady żony: Zostałem zmuszony do wyprowadzki

Dopytywany, czy miało to wpływ na jego dyspozycję, powiedział: - Nie wiem... Myślę, że tak naprawdę nie miało to dużego wpływu na moje przygotowania. Przez cały sezon walczyłem i pracowałem najlepiej jak potrafię. Było jak było.

Piotr Żyła: żona poinformowała o zdradzie

Przypomnijmy, że cała sprawa wyszła na jaw po igrzyskach olimpijskich 2018 w Pjongczangu. Justyna Żyła, żona skoczka, poinformowała na swoich profilach na portalach społecznościowych, że mąż zostawił ją i dzieci dla kochanki.

Piotr Żyła zakończył sezon Pucharu Świata na 16. miejscu. Nie znalazł się w składzie skoczków na olimpijski konkurs, w którym Polacy zdobyli brązowy medal. Z drużyną zdobył za to brąz mistrzostw świata w lotach narciarskich.

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/se.pl/AN

Oceń