Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Agnieszka Więdłocha , Maciej Stuhr
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kolejne media zainteresowały się sprawą Jana Ziobro

21.01.2018 13:19
xxx sport

Po reakcji niemieckich mediów, kolejny zagraniczny portal przyjrzał się sprawie Jana Ziobry. Na norweskim serwisie "Dagbladet" pojawił się obszerny tekst na temat zamieszania, jakie wywołał 26-latek.

Kolejne media zainteresowały się sprawą Jana Ziobro

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- Ziobro opublikował na Facebooku trzy filmiki. Mówi, że jest w kadrze bardzo źle traktowany i czuje się poniżony. Dyrektor polskiej kadry Adam Małysz stwierdził, że nie można akceptować takiego zachowania zawodnika. Teraz skoczek nie chce udzielać dziennikarzom żadnych wywiadów. Cała sytuacja jest bardzo dziwna – czytamy na stronie.

- Zawodnik reprezentuje klub WKS Zakopane. Za tydzień odbędą się w tej miejscowości zawody, ale Ziobry na pewno na nich zabraknie [...] Skoki narciarskie cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Wielkim bohaterem jest Kamil Stoch, który otwiera klasyfikację Pucharu Świata. Tymczasem Ziobro zajmuje 59. miejsce w Pucharze Kontynentalnym – podaje dalej.

Zagłosuj

Czy zagraniczne media powinny nagłaśniać sprawę Jana Ziobro?

Pomimo całej nieprzyjemnej sytuacji, Norwegowie bardziej żyją sobotnim sukcesem Daniela Andre Tandego, który został mistrzem świata w lotach.

W niedzielę  na mamucim obiekcie w Oberstdorfie rozegrane zostaną zawody drużynowe. Początek konkursu zaplanowano na godzinę 16.

RadioZET.pl/dagbladet.no/mw

Oceń