MŚ w skokach narciarskich 2019. Sprawdź aktualne WYNIKI

24.02.2019 16:42

MŚ w skokach narciarskich 2019 - wyniki. Klasyfikacja medalowa mistrzostw w Seefeld. Sprawdź, kto wygrał konkursy MŚ, i kto wywalczył miejsca na podium.

MŚ w skokach 2019 fot. PAP/EPA

MŚ w skokach 2019 rozpoczęły się w sobotę, 23 lutego. Tego dnia rozegrano konkurs indywidualny na dużej skoczni, gdzie mistrzem świata został Markus Eisenbichler. Srebrnym medalistą został jego rodak, Karl Geiger, a po brąz nieoczekiwanie sięgnął Killian Peier. Dzień później odbyły się mistrzostwa świata w skokach w konkursie drużynowym. Zawody zdominowali Niemcy, którzy po 18 latach zdobyli złoty medal. Wicemistrzami świata zostali Austriacy, a brąz przypadł Japończykom. Polacy, ktrórzy bronili tytułu uplasowali się na czwartym miejscu.

Mistrzostwa świata w skokach Seefeld 2019 - WYNIKI

Na koniec, 1 marca, rozegrana zostanie rywalizacja w konkursie indywidualnym na skoczni normalnej. Tytułu mistrza świata bronić będzie Austriak Stefan Kraft.

Aktualne wyniki MŚ w Seefeld 2019 i relacje z konkursów na sport.radiozet.pl.

MŚ w skokach 2019. Transmisja w TV i online. Gdzie obejrzeć?