Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wysoka cena sukcesu Kamila Stocha. "Brakuje mi żony"

26.03.2018 14:18
sport

Kamil Stoch ma za sobą najlepszy sezon w karierze, w trakcie którego zdobył m.in. medale olimpijskie, medale MŚ w lotach czy Kryształową Kulę. Jak sam jednak przyznaje, nie wszystko wygląda tak kolorowo, jak większości się wydaje.

Kamil Stoch z żoną fot. PAP/EPA

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- Kocham to, co robię. Ale bywają trudne myśli. Czasami chciałbym dłużej pobyć z żoną. Zwłaszcza wtedy, gdy muszę rano wstać, czasem chciałbym zostać w domu i spędzić tam więcej czasu - zdradził Kamil Stoch w rozmowie z "Super Expressem".

Kamil Stoch w Pucharze Świata 2017/2018

Wcześniej - tuż po otrzymaniu trofeum za zdobycie Pucharu Świata - dziękował żonie za wsparcie, jakie przekazuje mu każdego dnia. - Chcę podziękować ludziom, bez których by mnie tutaj nie było: mojej wspaniałej żonie, za jej siłę, wsparcie i za to wszystko co robi. Podziękowania dla całego teamu, sztabu szkoleniowego. Dla każdego z nich z osobna - powiedział z kolei w rozmowie z TVP.

Kamil Stoch w sezonie 2017/2018 zdobył medale wszystkich najważniejszych imprez - większość z nich wygrał. Po złoto sięgał w Turnieju Czterech Skoczni, Raw Air, Planica 7, Willingen 5, igrzyskach olimpijskich i Pucharze Świata.

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/AN

Oceń