Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Piotr Żyła zaniedbuje dzieci? Dramatyczny wpis żony skoczka

19.04.2018 14:32
sport

Powraca sprawa małżeństwa Piotra i Justyny Żyłów. Kobieta zarzuciła swojemu mężowi, że ten zaniedbuje dzieci. - Od trzech dni czekamy pod męża blokiem - napisała na Instagramie Justyna Żyła. Post zniknął już z jej profilu, ale internauci zdążyli zrobić screeny.

Justyna i Piotr Żyła fot. Maciej Gillert/SE/EastNews

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

O kryzysie w małżeństwie skoczka zrobiło się głośno po jego powrocie z igrzysk olimpijskich w Pjongczangu. Wówczas kobieta poinformowała, że Piotr Żyła ma romans z kobietą, która rzekomo miała odebrać go z lotniska.

Następnie "Wewiór" wydał oświadczenie, w którym potwierdził rozpad małżeństwa oraz fakt, że wyprowadził się z domu. Zaprzeczył jednak, by powodem tej sytuacji była inna kobieta.

Piotr Żyła zaniedbuje dzieci?

Justyna Żyła prosiła o uszanowanie prywatności, ale jak dowiadujemy się z jej najnowszego wpisu, nie wszyscy wzięli to sobie do serca.

- Pisząc o uszanowanie prywatności miałam na myśli moją dwójkę cudownych dzieci. Mam nadzieję, że i Piotrowi, jak i jego partnerce to co pisze da do myślenia. Brudy pierze się w domu - zaapelowała żona skoczka. I dodała, że wcale nie zabiegała o zainteresowanie ze strony mediów oraz internautów, a już na pewno nie prosiła o rady.

Co więcej, według jej relacji, Piotr Żyła ma ostatnio zaniedbywać dzieci.

- Od 3 dni czekamy pod męża blokiem???? Z córką i synem nie wywleka się brudów... ale może jednak wychodząc na histeryczkę dzieci tatę zobaczą - napisała.

Nowy wpis Justyny Żyły na Instagramie fot. Instagram
Justyna Żyła - wpis na Instagramie fot. Instagram

Piotr Żyła na razie nie odniósł się do tego wpisu. Justyna z kolei usunęła wszystkie wpisy, które dotyczyły tej sprawy.

RadioZET.pl/Fakt/SE/KS

Oceń