Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Justyna Żyła zareagowała na trzecie miejsce Piotra Żyły w Kuusamo [FOTO]

25.11.2018 11:54
sport

Piotr Żyła zajął trzecie miejsce w sobotnim konkursie w Kuusamo. Na sukces polskiego skoczka zareagowała Justyna Żyła, która wstawiła na Instagrama zdjęcie córki, która kibicuje swojemu tacie.

Justyna Żyła zareagowała na trzecie miejsce Piotra Żyły w Kuusamo [FOTO] fot. Instagram

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Justyna Żyła śledziła przed telewizorem sobotnie zmagania skoczków w fińskim Kuusamo. W zawodach Piotr Żyła zajął trzecie miejsce. Chociaż kobieta jest w trakcie rozwodu z reprezentantem Polski, po konkursie umieściła w sieci zdjęcie córki, która wysyła całusa swojemu tacie, który stał na podium.

- Przychodzi taki moment, gdy emocje opadają i uczysz się przyjaźni, która czasem jest ważniejsza niż inne uczucia i emocje. A Kibicem (nie mylić z innym "kibicami") jest się zawsze, a Twoja "psychofanka" jest tylko jedna.  Gratulujemy raz jeszcze – napisała w poście.

Zachowanie kobiety podzieliło internautów. Jedni stwierdzili, żeby Żyła darowała sobie takie fotografie, a drudzy uznali, że to pierwszy mądry wpis od dłuższego czasu, nawiązując do poprzednich publikacji na temat związku z polskim skoczkiem.

Justyna Żyła rozstaje się z Piotrem Żyłą

O problemach rodzinnych u Żyłów dowiedzieliśmy się po powrocie skoczków z igrzysk olimpijskich w Pjongczangu. Wtedy to Justyna Żyła na Instagramie opublikowała emocjonalny wpis, w którym poinformowała, że jej mąż ma kochankę. Skoczek tłumaczył, że jego małżeństwo rozpadło się dużo wcześniej, a powodem rozstania z żoną nie była inna kobieta.
Piotr i Justyna Żyłowie są małżeństwem od 2006 roku. Mieli wówczas po 19 lat. Mają dwójkę dzieci - 11-letniego Jakuba i 6-letnią Karolinę.  

RadioZET.pl/MW

Oceń