Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Agnieszka Więdłocha , Maciej Stuhr
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Justyna Żyła zareagowała na trzecie miejsce Piotra Żyły w Kuusamo [FOTO]

25.11.2018 11:54
xxx sport

Piotr Żyła zajął trzecie miejsce w sobotnim konkursie w Kuusamo. Na sukces polskiego skoczka zareagowała Justyna Żyła, która wstawiła na Instagrama zdjęcie córki, która kibicuje swojemu tacie.

Justyna Żyła zareagowała na trzecie miejsce Piotra Żyły w Kuusamo [FOTO] fot. Instagram

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Justyna Żyła śledziła przed telewizorem sobotnie zmagania skoczków w fińskim Kuusamo. W zawodach Piotr Żyła zajął trzecie miejsce. Chociaż kobieta jest w trakcie rozwodu z reprezentantem Polski, po konkursie umieściła w sieci zdjęcie córki, która wysyła całusa swojemu tacie, który stał na podium.

- Przychodzi taki moment, gdy emocje opadają i uczysz się przyjaźni, która czasem jest ważniejsza niż inne uczucia i emocje. A Kibicem (nie mylić z innym "kibicami") jest się zawsze, a Twoja "psychofanka" jest tylko jedna.  Gratulujemy raz jeszcze – napisała w poście.

Zachowanie kobiety podzieliło internautów. Jedni stwierdzili, żeby Żyła darowała sobie takie fotografie, a drudzy uznali, że to pierwszy mądry wpis od dłuższego czasu, nawiązując do poprzednich publikacji na temat związku z polskim skoczkiem.

Justyna Żyła rozstaje się z Piotrem Żyłą

O problemach rodzinnych u Żyłów dowiedzieliśmy się po powrocie skoczków z igrzysk olimpijskich w Pjongczangu. Wtedy to Justyna Żyła na Instagramie opublikowała emocjonalny wpis, w którym poinformowała, że jej mąż ma kochankę. Skoczek tłumaczył, że jego małżeństwo rozpadło się dużo wcześniej, a powodem rozstania z żoną nie była inna kobieta.
Piotr i Justyna Żyłowie są małżeństwem od 2006 roku. Mieli wówczas po 19 lat. Mają dwójkę dzieci - 11-letniego Jakuba i 6-letnią Karolinę.  

RadioZET.pl/MW

Oceń