Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Jan Ziobro ma otwartą drogę do kadry, ale musi się ujawnić

16.04.2018 22:58
sport

Apoloniusz Tajner zapewnił, że Jan Ziobro ma otwartą drogę do kadry skoczków narciarskich. - Najpierw jednak musi się pokazać i ujawnić - powiedział prezes Polskiego Związku Narciarskiego.

Jan Ziobro fot. Marek Dybas/East News

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- Tu liczy się tylko poziom sportowy. Jeśli Janek wróci do odpowiedniej formy, to ma otwartą drogę. Natomiast my w tym momencie mu nie pomożemy, ponieważ całkowicie się odsunął. Najpierw musi się pokazać i ujawnić, a dopiero później może być mowa o jego ponownym powrocie do skoków - powiedział w rozmowie z eurosport.interia.pl.

Jan Ziobro wróci do skoków narciarskich?

Przypomnijmy, że Jan Ziobro zawiesił karierę sportową, bo - jak sam twierdził - był dyskryminowany w kadrze reprezentacji Polski. - To nie jest tak, że nie chcę skakać, ale kontynuacja kariery nie ma sensu, gdyż wielu ludzi z otoczenia chce mnie zniszczyć jako zawodnika. Jest szereg decyzji, które są skandaliczne. Na każdym kroku jestem pomijany, poniżany, więc sytuacja wygląda beznadziejnie - mówił w nagraniu opublikowanym w internecie.

Jan Ziobro znów zabiera głos i pokazuje dowody [WIDEO]

Zapowiadał, że ma dowody na to, że związek był wobec niego nieuczciwy. Głos w sprawie zabrał nawet Adam Małysz. - Postawił zarzuty bez argumentów. Niech powie dokładnie - o co chodzi? Dlaczego? Kto? - dopytywał.

- Niech pan mnie nie straszy, że mogę się przeliczyć. Wie pan, że nie powiedziałem wszystkiego. Jak zacznę mówić, to niektórym ludziom może zrobić się bardzo ciepło i nieprzyjemnie - odpowiedział Ziobro.

Trudn przypuszczać, aby po tej medialnej przepychance Ziobro zdecydował się na walkę o powrót do kadry. Szkoda, bo ma na karku zaledwie 26 lat, a przypadek Sefana Huli pokazuje, że ciężką pracą wielkie sukcesy można zacząć osiągać nawet po 30-stce.

RadioZET.pl/AN

Oceń