Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Amerykanie szydzą z kreacji Lindsey Vonn: "Wygląda jak Wielki Ptak" [ZDJĘCIA]

16.04.2018 13:45
sport

W niedzielę rozdano amerykańskie nagrody dla najlepszych wykonawców muzyki country. Jedną ze statuetek wręczała Lindsey Vonn, która wystąpiła w odważnej żółtej sukni. Jej stylizacja stała się obiektem kpin.

Lindsey Vonn fot. AP/EastNews

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Lindsey Vonn jest jednym z najpopularniejszych sportowców w Stanach Zjednoczonych, a w sportach zimowych, pod względem sławy, niewielu może się z nią równać na całym świecie. Chętnie jest zapraszana do telewizji i na różnego rodzaju imprezy, nie tylko sportowe. Tak też było w minioną niedzielę.

Koszmarna stylizacja Lindsey Vonn

Amerykanka pojawiła się na gali Annual Academy Of Country Music Awards w Las Vegas, by wręczyć statuetkę najlepszej wokalistce country, Mirandzie Lambert. Niechcący przyćmiła jednak piosenkarkę swoją kreacją, która niemal przez wszystkich została wyśmiana i uznana za "koszmarną".

Alpejka wystąpiła w długiej żółtej sukni, która zakrywała jej ciało od szyi aż po stopy. Obcisła góra oraz tiulowy dół "dodawały" jej z kolei kilku kilogramów. Co więcej, internautom taka stylizacja skojarzyła się z... Wielkim Ptakiem z "Ulicy Sezamkowej". Niektórzy zauważyli jednak łudzące podobieństwo do jednego z Teletubisiów.

RadioZET.pl/ACMAwards/Twitter/KS

Oceń