Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wspaniały gest trenera Norwegii wobec Kamila Stocha. Klasa! [FOTO]

25.03.2018 20:03
sport

Po ostatnim konkursie Pucharu Świata, Alexander Stoeckl wykonał wobec Kamila Stocha wspaniały gest. Austriak zdjął czapkę przed liderem polskiej kadry i złożył serdeczne gratulacje.

Kamil Stoch z Kryształową Kulą fot. PAP/EPa

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Podczas weekendu w Planicy Kamil Stoch odebrał drugą Kryształową Kulę w karierze. Przed tym wydarzeniem skoczek z Zębu zwyciężył w ostatnim konkursie, dzięki czemu zapewnił sobie wygraną w turnieju Planica 7.

W ciągu całego sezonu 2017/18 Stoch wygrał Turniej Czterech Skoczni, zwyciężył w Willingen Five, zdobył srebrny i brązowy medal na mistrzostwach świata w lotach, a także złoty i brązowy krążek w Pjongczangu. Po drodze okazał się najlepszy w turnieju Raw Air.

Bez wątpienia to był najlepszy sezon w karierze Kamila Stocha. Gdy 30-latek udzielał wywiadów, cierpliwie czekał na niego Alexander Stoeckl. Chwilę później, trener Norwegów zaczepił polskiego skoczka, zdjął czapkę i nisko się ukłonił. Potem zamienił z nim kilka słów.

To nie pierwszy taki gest Stoeckla względem Stocha. Tuż po Turnieju Czterech Skoczni trener Norwegów zrobił dokładnie to samo.

TO RÓWNIEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

Kamil Stoch odebrał Kryształową Kulę [GALERIA]

Poruszające słowa Kamila Stocha po ostatnim konkursie w Planicy

RadioZET.pl/Twitter/MW

Czapki damskie jako ciekawe dopełnienie kobiecej stylizacji

Oceń