Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Agnieszka Więdłocha , Maciej Stuhr
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wspaniały gest trenera Norwegii wobec Kamila Stocha. Klasa! [FOTO]

25.03.2018 20:03
xxx sport

Po ostatnim konkursie Pucharu Świata, Alexander Stoeckl wykonał wobec Kamila Stocha wspaniały gest. Austriak zdjął czapkę przed liderem polskiej kadry i złożył serdeczne gratulacje.

Kamil Stoch z Kryształową Kulą fot. PAP/EPa

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Podczas weekendu w Planicy Kamil Stoch odebrał drugą Kryształową Kulę w karierze. Przed tym wydarzeniem skoczek z Zębu zwyciężył w ostatnim konkursie, dzięki czemu zapewnił sobie wygraną w turnieju Planica 7.

W ciągu całego sezonu 2017/18 Stoch wygrał Turniej Czterech Skoczni, zwyciężył w Willingen Five, zdobył srebrny i brązowy medal na mistrzostwach świata w lotach, a także złoty i brązowy krążek w Pjongczangu. Po drodze okazał się najlepszy w turnieju Raw Air.

Bez wątpienia to był najlepszy sezon w karierze Kamila Stocha. Gdy 30-latek udzielał wywiadów, cierpliwie czekał na niego Alexander Stoeckl. Chwilę później, trener Norwegów zaczepił polskiego skoczka, zdjął czapkę i nisko się ukłonił. Potem zamienił z nim kilka słów.

To nie pierwszy taki gest Stoeckla względem Stocha. Tuż po Turnieju Czterech Skoczni trener Norwegów zrobił dokładnie to samo.

TO RÓWNIEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

Kamil Stoch odebrał Kryształową Kulę [GALERIA]

Poruszające słowa Kamila Stocha po ostatnim konkursie w Planicy

RadioZET.pl/Twitter/MW

Czapki damskie jako ciekawe dopełnienie kobiecej stylizacji

Oceń