Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Małysz odpowiada na kolejne nagranie Ziobry. "Będą wyciągane różne brudy"

12.01.2018 10:25
sport

Adam Małysz odpowiedział na nagrania Jana Ziobry, który twierdzi, że w kadrze skoczków są równi i równiejsi, a on sam został potraktowany niesprawiedliwie. - Ja wiem, że teraz będą wyciągane różne brudy - twierdzi "Orzeł z Wisły".

Adam Małysz fot. East News

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zagłosuj

Czy Ziobro ma rację, że w kadrze skoczków są równi i równiejsi?

Ziobro na swoim profilu na Facebooku opublikował już dwa nagrania, w których przekonuje, że był dyskryminowany. Podkreślił wyraźnie, że ktoś chce mu zaszkodzić za kilka słów prawdy.

Co na to Adam Małysz? - Trzeba by wrócić do tamtych czasów. Poza tym, to trener decyduje o tym, kto jedzie na zawody. Ja wiem, że teraz będą wyciągane różne brudy. Jeśli on chce zdziałać coś walką, jaką teraz toczy, to może się przeliczyć. Jeśli trenerzy zaczną mówić, jaka była z nim współpraca, to naprawdę się rozczaruje - powiedział w rozmowie z serwisem sportowefakty.wp.pl.

Zaapelował też, żeby Ziobro mówił większymi konkretami. - W pierwszym orędziu powiedział, że trenerzy go dyskryminują. Niech powie dokładnie - którzy trenerzy? Horngacher? Zidek? Mateja? Sobczyk? Jedno drugiego się nie trzyma. Dlaczego wtedy, kiedy czuł, że jest dyskryminowany, nie przyszedł do trenera? - przyznał.

RadioZET.pl/sportowefakty.wp.pl/AN

Oceń