UFC w polskiej telewizji za darmo. Gdzie oglądać na żywo?

Weronika Domoradzka
06.04.2018 16:07
UFC w polskiej telewizji za darmo. Gdzie oglądać na żywo?

UFC w polskiej telewizji za darmo już wkrótce! Polsat oraz federacja Ultimate Fighting Championship podpisały umowę, na mocy której przez trzy lata gale UFC na żywo i za darmo oglądać będzie można na kanałach grupy Polsat.

Gale UFC w polskiej telewizji na żywo i za darmo to rewelacyjna wiadomość dla wszystkich fanów MMA. Już wkrótce transmisje gal razem z dodatkowymi programami i materiałami o UFC dostępne będą na kanałach Polsatu.

» UFC 223: Jędrzejczyk-Namajunas - kiedy i gdzie oglądać walkę? [WYNIK] «

UFC w polskiej TV: na którym kanale?

Jak poinformowali przedstawiciele Grupy Polsat, już 21 stycznia 2018 obowiązywać zaczyna trzyletni kontrakt, który umożliwi polskim fanom MMA spektakularnych gal UFC i UFC Fight Night - począwszy od UFC 220 z walką wieczoru Miocic vs. Ngannou. Kolejną galą, będzie UFC Fight Night: Jacre vs. Brunson w nocy z 27 na 28 stycznia 2018.

UFC w telewizji: na których kanałach?

Wszystkie gale Ultimate Fighting Championship dostępne będą na kanałach Polsat Sport oraz Polsat Sport Fight.

Marian Kmita z Polsatu stwierdził, że to będzie wspaniała szansa dla wszystkich fanów MMA, by oglądać gale UFC na żywo - także te z udziałem polskich zawodników, którzy świetnie sobie radzą. Czołową naszą zawodniczką jest Joanna Jędrzejczyk, która przez długi czas była mistrzynią UFC w kategorii słomkowej.

Inni polscy wojownicy w UFC to m.in. Karolina Kowalkiewicz, Jan Błachowicz, Marcin Tybura oraz Krzysztof Jotko.

RadioZET.pl/SA