Narodowa Gala Boksu 2018 - transmisja online i w TV: gdzie oglądać?

Weronika Domoradzka
25.05.2018 09:11
Narodowa Gala Boksu 2018 - transmisja online i w TV: gdzie oglądać?

Transmisja Boxing Night 14 w TV i online na żywo będzie dostępna dla wszystkich kibiców w Polsce za darmo. Sprawdzamy, gdzie oglądać Narodową Galę Boksu 2018, aby nie przegapić najważniejszych walk.

Boxing Night 14 - gdzie oglądać w TV i online? Transmisja Narodowej Gali Boksu 2018 za darmo będzie dostępna na żywo w piątek, 25 maja. Sprawdzamy, o której godzinie i gdzie dokładnie oglądać transmisję Boxing Night 14.

>Walka Szpilka - Guinn: transmisja online i w TV na żywo. Gdzie oglądać? 

Narodowa Gala Boksu 2018 - transmisja w TV na żywo

Transmisja z Boxing Night 14 będzie dostępna dla widzów za darmo. Narodową Galę Boksu 2018 na żywo w TV można obejrzeć w TVP1, gdzie zostaną wyemitowane 3 najważniejsze walki, a także w TVP Sport. Wydarzenie odbędzie się w piątek 25 maja, a transmisja rozpocznie się o godzinie odpowiednio: na TVP1 o godzinie 22.45 (Izuagbe Ugonoh vs. Fred Kassi), a na TVP Sport już od 19.00. Na kanale TVP Sport od godziny 18.05 będzie można zobaczyć również dodatkowe materiały.

Najważniejsze walki Boxing Night 14 to:

  • Artur Szpilka vs. Dominick Guinn
  • Izuagbe Ugonoh vs. Fred Kassi
  • Marcin Najman vs Artur Binkowski

Więcej informacji na ten temat można znaleźć w poniższym artykule:

>> Narodowa Gala Boksu 2018: WALKI, DATA, informacje o wydarzeniu

Boxing Night 14 - gdzie oglądać za darmo online?

Darmowa transmisja Narodowej Gali Boksu 2018 będzie dostępna również online. Wszystkie walki transmitowane będą na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport. Transmisja rozpocznie się o godzinie 18.05.

>> Narodowa Gala Boksu 2018 w Warszawie - utrudnienia, zmiany komunikacyjne

Widzowie, którym udało się kupić bilety na Narodową Galę Boksu 2018 będą mogli na żywo zobaczyć zmagania najbardziej utytułowanych i znanych pięściarzy. W ringu na PGE Narodowym rękawice skrzyżują m.in. Mariusz Wach (pas WBC International), Marcin Najman (mistrz Europy WKU w kickboxingu), Artur Binkowski (polski olimpijczyk), Tomas Mozny (Mistrz Świata i Europy w K1), Ewa Piątkowska (najbardziej utytułowana polska zawodniczka).

Organizatorzy oprócz emocji sportowych, zapewniają także inne atrakcje. Będzie to między innymi występ gwiazdy wieczoru, którą została Edyta Górniak. Na scenie wystąpi także zespół Kombii i raper Liroy. 

>> Narodowa Gala Boksu 2018 - wyniki wszystkich walk Boxing Night 14

RadioZET.pl/KP