Zamknij

Królowa freak fightów kończy karierę. Zdradziła powody swojej decyzji

18.11.2022 23:11

Aniela Bogusz, znana jako Lil Masti, ogłosiła w mediach społecznościowych zakończenie kariery w sportach walki. - Nie łączy się to ze staraniami o dziecko - wyjaśniła w krótkim nagraniu na Instagramie.

Lil Masti
fot. Lil Masti/YouTube/screen

Aniela "Lil Masti" Bogusz jest jedną z największych freak fightowych gwiazd w Polsce. W sumie stoczyła pięć walk w trzech organizacjach - Fame MMA, FEN oraz High League. W tej pierwszej zdobyła trzy pasy mistrzowskie: "Królowej freak fights wagi OPEN", mistrzyni Fame MMA wagi koguciej kobiet oraz mistrzyni Fame MMA wagi OPEN kobiet. Na gali oznaczonej numerem 15, która odbyła się 26 sierpnia br., pokonała Martę "Linkimaster" Linkiewicz.

Wiele wskazuje na to, że był to jej ostatni pojedynek w MMA. "Lil Masti" w mediach społecznościowych ogłosiła zakończenie kariery. W specjalnie opublikowanym nagraniu przedstawiła również powód swojej decyzji.

"Lil Masti" kończy karierę

- Podjęłam dojrzałą, świadomą decyzję, że kończę z walkami - mówi Bogusz. - To była trudna decyzja, gdyż freak fighty zdominowały moje życie. Zauważyliście, że przestałam trenować, ponieważ nie łączy się to ze staraniami o dziecko. Bardzo mocno poczułam instynkt macierzyński, więc nie zastanawiałam się długo - tłumaczy.

RadioZET.pl/Lil Masti YouTube