KSW 45: walki, karta walk - kto walczy na gali KSW 45 w Londynie?

Weronika Domoradzka
05.10.2018 17:53
KSW 45: walki, karta walk - kto walczy na gali KSW 45 w Londynie?

Walki KSW 45 - kto walczy podczas kolejnej edycji gali? Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 6 października na hali Wembley Arena w Londynie. Sprawdzamy najświeższe informacje o zawodnikach oraz kartę walk na KSW 45.

KSW 45: WALKI, KARTA WALK - kto walczy na KSW 45 w Londynie? Sprawdzamy, co do tej pory wiadomo o zbliżającej się kolejnej edycji gali. Dla fanów walk MMA zebraliśmy wszystkie potwierdzone informacje o KSW 45: WALKI, KARTA WALK, ZAWODNICY i inne.

» KSW 46: walki, karta walk - kto walczy na gali KSW 46 w Gliwicach 1.12?

KARTA WALK KSW 45: kto walczy? [WALKI, ZAWODNICY]

Oficjalnie zostały już ogłoszone pierwsze nazwiska zawodników i pierwsze walki na KSW 45. Karta walk w całości zostanie podana prawdopodobnie dopiero we wrześniu. Sprawdzamy jednak, co do tej pory wiadomo i kto walczy na KSW 45 podczas gali, która odbędzie się na hali Wembley Arena. Nazwiska potwierdzonych już zawodników KSW 45 to między innymi Damian Janikowski, Scott Askham, Akop Szostak oraz "Popek". Łącznie podczas gali zobaczymy 9 pojedynków. Poniżej znajdziecie więcej aktualnych informacji o tym, jak prezentuje się karta walk KSW 45 w tej chwili.

WALKI KSW 45 - KARTA WALK I ZAWODNICY:

  • FILIP DE FRIES vs. KAROL BEDORF
  • POPEK vs. ERKO JUN
  • DRICUS DU PLESSIS vs. ROBERTO SOLDIC
  • MICHAŁ MATERLA vs. DAMIAN JANIKOWSKI
  • MARCIN WÓJCIK vs. SCOTT ASKHAM
  • AKOP SZOSTAK vs. JAMIE SLOANE
  • LESZEK KRAKOWSKI vs. ALFIE DAVIS
  • THIAGO SILVA vs. JAMES MCSWEENEY
  • WAGNER PRADO vs. ŁUKASZ PAROBIEC

» Adamek - Miller: transmisja w TV i online. Gdzie oglądać, o której walka? «

Artykuł aktualizujemy na bieżąco, gdy tylko pojawiają się kolejni zawodnicy i walki KSW 45. Karta walk jest uzupełniana oficjalnymi informacjami od organizatorów. Bilety na KSW 45 są już w sprzedaży, jednak trzeba pamiętać, że najlepsze miejsce wyprzedają się bardzo szybko. Wejściówki na galę można kupić na stronie ebilet.pl oraz axs.com.

» KSW 45 - PPV czy za darmo? Jak zamówić i ile kosztuje transmisja?

Zawodnicy i WALKI - KSW 45 w Londynie: kiedy?

Najbliższa gala KSW 45 odbędzie się w Londynie w sobotę, 6 października 2018 o godzinie 19:00. Kilka miesięcy przez wydarzeniem kibice mogli już poznać pierwsze nazwiska zawodników i walki na KSW 45. Więcej aktualności można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia kswmma.com.

RadioZET.pl/KP