Zamknij

KSW 44 - BILETY: cena wejściówek. Ile kosztują i gdzie kupić bilety?

Weronika Domoradzka
18.04.2018 15:13
KSW 44 - BILETY: cena wejściówek. Ile kosztują i gdzie kupić bilety?

Bilety na KSW 44 w Gdańsku są już w sprzedaży. Gdzie kupić i ile kosztują wejściówki? Miejsca wyprzedają się bardzo szybko, podobnie jak przy poprzednich edycjach. Sprawdzamy najważniejsze informacje dla fanów MMA przed czerwcowym wydarzeniem.

KSW 44: BILETY - cena, gdzie kupić i od kiedy do kiedy będą dostępne? Warto wziąć pod uwagę, że najlepsze miejsca wyprzedają się bardzo szybko - w tej chwili w sprzedaży są dostępne już tylko ostatnie bilety. Sprawdzamy najważniejsze informacje dla fanów walk MMA: ile dokładnie kosztują bilety na KSW 44 i gdzie je kupić.

» KSW 44 - PPV czy za darmo? Jak zamówić i ile kosztuje transmisja?

KSW 44 - BILETY: cena wejściówek

Cena biletów na KSW 44 różni się w zależności od wybranego sektora. Do wyboru jest około 20 sektorów, a najtańsze bilety można było kupić już za 90 zł. W tej chwili w sprzedaży są dostępne ostatnie bilety na KSW 44 w Gdańsku. Fani, którzy chcieliby zobaczyć walki na żywo i wciąż nie mają wykupionych miejsc, muszą się pospieszyć, aby zdążyć za trybuny z wyborem biletów w sektorach z najlepszą widocznością.

» KSW 44: Pudzianowski-Bedorf - BILETY na walkę. Gdzie i za ile wejściówki?

Gdzie kupić bilety na KSW 42 w Łodzi?

Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji gali, najlepsze bilety na KSW 44 zaczynają się wyprzedawać. Jeśli mamy zamiar wybrać się do Gdańska w czerwcu, aby obejrzeć walki na żywo, warto jak najszybciej rozważyć zakup wejściówek. Bilety na KSW 44 są dostępne m.in. w sprzedaży online na stronie www.ebilet.pl.

» KSW 44: walki, karta walk - kto walczy na gali KSW 44 w Gdańsku 9.06?

Najbliższa gala KSW 44 odbędzie się w Hali Ergo Arena, położonej na granicy Gdańska oraz Sopotu (Plac Dwóch miast 1) w sobotę, 9 czerwca o godzinie 19:00. Na kilka tygodni przez wydarzeniem kibice mogli już poznać pierwsze nazwiska zawodników i walki na KSW 44. 

» KSW 44: kiedy i gdzie kolejna gala? [WALKI, DATA, MIEJSCE]

RadioZET.pl/KP