KSW 43 - transmisja online i w TV: gdzie oglądać walki za darmo?

Weronika Domoradzka
11.04.2018 14:00
KSW 43 - transmisja online i w TV: gdzie oglądać walki za darmo?

Gdzie oglądać KSW 43 online i w TV? Transmisja za darmo czy trzeba wykupić PPV? Jedna z najbardziej znanych na świecie organizacji MMA organizuje kolejną galę w Polsce. Sprawdzamy, gdzie w telewizji będzie można obejrzeć wydarzenie i ile kosztuje dostęp do transmisji.

KSW 43 - gdzie oglądać? Transmisja ONLINE i w TV za darmo czy PPV? Gdzie oglądać walki KSW 43 na żywo? Sprawdzamy wszystkie informacje o transmisji KSW 43: stream online i w TV, transmisja na żywo, PPV i inne.

>> KSW 43: karta walk - kto walczy na gali we Wrocławiu? [WALKI, ZAWODNICY]

KSW 43 w TV. Gdzie oglądać walki w telewizji?

Najbliższa gala KSW 43 odbędzie się w sobotę, 14 kwietnia 2018 roku we Wrocławiu. Mamy bardzo dobrą wiadomość dla fanów wydarzenia organizowanego przez jedną z bardziej znanych organizacji MMA - KSW 43 w TV będzie można oglądać za darmo. Transmisja KSW 43 w telewizji będzie dostępna na otwartym kanale Polsatu oraz Polsat Sport. Relacja z wydarzenia rozpocznie się o godzinie 20.05.

>> KSW 43 - gdzie i kiedy odbędzie się najbliższa gala? [DATA, MIEJSCE]

Transmisja online - KSW 43: za darmo czy PPV?

W internecie również będzie można obejrzeć stream KSW 43. Online walki zobaczyć będą mogli ci, którzy wykupią dostęp, czyli tzw. "PPV". Transmisja KSW 43 online dostępna będzie na www.kswtv.com. PPV KSW 43 w przypadku transmisji internetowej to koszt około 7 zł. Transmisja rozpocznie się w sobotę, 14 kwietnia 2018 o godzinie 19.00 czasu polskiego. Widzowie, którzy wykupią PPV KSW 43 będą mogli oglądać walki do 72 godzin po zakończeniu gali.

» KSW 43: PPV czy w otwartym Polsacie za darmo? [TRANSMISJA ONLINE, TV]

Po wejściu na stronę kswtv.com, gdzie można wykupić PPV KSW 43, wystarczy utworzyć własne konto lub zalogować się za pomocą konta na Facebooku. Zostaniemy przekierowani na kolejną stronę, gdzie można dokonać płatności za stream. PPV KSW 43 kosztuje tu 7 zł, a zakupiona licencja obowiązuje na jedno urządzenie. Przed dokonaniem zakupu należy wykonać test techniczny i upewnić się, że podczas odtwarzania streamu nie wystąpią problemy na naszym sprzęcie. Możliwe płatności to PayPal, dotpay i ecard.

Więcej szczegółów oraz wymagania sprzętowe do transmisji online KSW 43 można znaleźć na stronie kswtv.com.

» KSW 44: Pudzianowski-Bedorf - BILETY na walkę. Gdzie i za ile wejściówki? «

RadioZET.pl/KP