KSW 43 - BILETY: cena wejściówek. Ile kosztują i gdzie kupić bilety?

Weronika Domoradzka
30.03.2018 11:06
KSW 43 - BILETY: cena wejściówek. Ile kosztują i gdzie kupić bilety?

Bilety na KSW 43 we Wrocławiu są już w sprzedaży. Gdzie kupić i ile kosztują wejściówki? Miejsca wyprzedają się bardzo szybko, podobnie jak przy poprzednich edycjach. Sprawdzamy najważniejsze informacje dla fanów MMA przed kwietniowym wydarzeniem.

KSW 43: BILETY - cena, gdzie kupić i od kiedy będą dostępne? Warto wziąć pod uwagę, że najlepsze miejsca wyprzedają się bardzo szybko - w tej chwili w sprzedaży są już ostatnie bilety. Sprawdzamy najważniejsze informacje dla fanów walk MMA: ile dokładnie kosztują bilety na KSW 43 i gdzie je kupić.

KSW 43 - BILETY: cena wejściówek

Cena biletów na KSW 43 różni się w zależności od wybranego sektora. Do wyboru jest około 20 sektorów, a najtańsze bilety można było kupić już za 150 zł lub 170 zł. W tej chwili w sprzedaży są dostępne ostatnie bilety na KSW 43 we Wrocławiu. Fani, którzy chcieliby zobaczyć walki na żywo i wciąż nie mają wykupionych miejsc, muszą się pospieszyć, aby zdążyć za trybuny z wyborem biletów w sektorach z najlepszą widocznością.

>> KSW 43 - gdzie i kiedy odbędzie się najbliższa gala? [DATA, MIEJSCE]

Gdzie kupić bilety na KSW 42 w Łodzi?

Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji gali, najlepsze bilety na KSW 43 zaczynają się wyprzedawać. Jeśli mamy zamiar wybrać się do Łodzi w marcu, aby obejrzeć walki na żywo, warto jak najszybciej rozważyć zakup wejściówek. Bilety na KSW 43 są dostępne w sprzedaży online na stronie www.ebilet.pl.

>> KSW 43 - transmisja online i w TV: gdzie oglądać walki za darmo?

Najbliższa gala KSW 43 odbędzie się w sobotę, 14 kwietnia. Miejscem, w którym zostanie zorganizowane najbliższe wydarzenie, został wybrany Wrocław i Hala Stulecia. Właśnie tam w walkach zobaczymy między innymi Artura Sowińskiego, Michała Andryszaka czy Damiana Janikowskiego - to tylko kilka z już potwierdzonych nazwisk.

>> KSW 43: karta walk - kto walczy na gali we Wrocławiu? 

RadioZET.pl/KP