KSW 41: Popek vs. Oświeciński "Strachu" - walka, transmisja, informacje

Weronika Domoradzka
19.12.2017 11:36
KSW 41: Popek vs. Oświeciński "Strachu" - walka, transmisja, informacje

Popek vs Strachu na KSW 41 to jedna z walk wieczoru tej edycji gali. Sprawdziliśmy, kiedy i gdzie oglądać transmisję, ile kosztuje PPV i co zawodnicy mówią o sobie przed walką.

KSW 41 - Popek vs. Strachu: kiedy i gdzie oglądać? Sprawdzamy informacje o jednej z najbardziej wyczekiwanych walk wieczoru podczas 41. gali KSW. Wydarzenie odbędzie się w Katowicach, w Hali Widowiskowo - Sportowej Spodek. 

>> KSW 41: kiedy, walki, PPV, bilety, zawodnicy. Wszystko o KSW w Katowicach

WALKA KSW 41: Popek vs. Oświeciński "Strachu" - kiedy?

Walka Popek vs. Oświeciński na KSW 41 odbędzie się 23 grudnia 2017 roku. Cała gala rozpocznie się około godziny 19.00 czasu polskiego. W jednym z filmów opublikowanych przez KSW na Youtube możemy usłyszeć, co zawodnicy sądzą o swoich rywalach. Po nagraniu widać, że możemy spodziewać się zaciętej walki i wielu emocji podczas gali.

KSW 41 - Popek vs. Strachu online i w TV. Gdzie oglądać?

Walkę Popek vs. Oświeciński "Strachu" na KSW 41 online i w TV można obejrzeć po opłaceniu usługi PPV. Cena transmisji KSW wynosi około 40 zł i będzie dostępna online na platformie IPLA.tv oraz na stronie kswtv.com. Walkę Popek vs. Strachu na KSW 41 w telewizji mogą oglądać także abonenci Cyfrowego Polsatu lub UPC. Szczegóły można znaleźć w poniższym artykule:

>> KSW 41 - PPV: ile kosztuje transmisja i jak wykupić stream gali?

Pozostali zawodnicy KSW 41 to m.in. Borys Mańkowski, Roberto Soldic, Antoni Chmielewski, Damian Janikowski i inni. Poprzednia gala KSW odbyła się w Dublinie, a jedna z największych organizacji MMA powróciła do Katowic po 7 latach przerwy. Ostatnie bilety na KSW 41 na żywo są jeszcze dostępne m.in. w sprzedaży internetowej na stronie ebilet.pl.

>> KSW 41: KARTA WALK i data gali w Katowicach [ZAWODNICY, WALKI, BILETY]

RadioZET.pl/KP