KSW 40 online i w TV na żywo. Transmisja za darmo czy płatna?

Weronika Domoradzka
16.10.2017 11:00
KSW 40 online i w TV na żywo. Transmisja za darmo czy płatna?

Transmisja KSW 40 na żywo będzie dostępna dla tych, którzy chcą śledzić walki. Gdzie i o której oglądać wydarzenie online i w TV? Sprawdzamy informacje o jubileuszowej gali KSW 40, która odbędzie się już 22 października 2017 w Dublinie.

KSW 40 online i w TV. Transmisja na żywo - za darmo czy płatna? Zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje o zbliżającej się jubileuszowej gali KSW 40: transmisja online czy w TV? Za darmo czy trzeba wykupić PPV? Ile kosztuje? Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.

KSW 40 online. Transmisja w internecie za darmo czy płatna?

Transmisja KSW 40 online będzie dostępna za pośrednictwem strony www.kswtv.com. Dla widzów w Polsce wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19.00. Niestety dostęp do transmisji KSW 40 za darmo nie jest możliwy - trzeba wykupić PPV. Ile kosztuje livestream KSW 40 online? Wykupienie dostępu to koszt 40 zł, a zakupiona licencja na galę KSW 40 Dublin obowiązuje na jedno urządzenie. Ci, którzy skorzystają z możliwości oglądania transmisji KSW 40 online na żywo przez oficjalną stronę, otrzymają dodatkowo 72-godzinny dostęp do nagrania z całego wydarzenia. Przed zakupieniem licencji należy wykonać test techniczny i upewnić się, że będziemy w stanie bez problemu odtwarzać stream na naszym sprzęcie. Możliwe płatności to PayPal, dotpay i ecard. Transmisja KSW 40 online na żywo będzie dostępna także dzięki platformie IPLA.tv.

KSW 40 w TV. Gdzie oglądać na żywo?

Transmisja KSW 40 w TV na żywo będzie dostępna dla abonentów Cyfrowego Polsatu. Dostęp można wykupić na stronie www.cyfrowypolsat.pl, a koszt to około 40 zł w zależności od metody płatności. PPV KSW 40 można zamówić przez Internet, smsem albo pod numerem 801 00 50 50 lub 222 127 255 (z telefonu stacjonarnego) lub 699 44 50 50 (z telefonu komórkowego). Więcej szczegółów na temat usługi PPV KSW 40 dostępnych jest w poniższym artykule:

Największa organizacja MMA w Europie organizuje swoje drugie wydarzenie poza granicami Polski. Gala KSW 32: Road to Wembley odbyła się w Londynie, a na miejsce jubileuszowej gali KSW 40 wybrano Irlandię. Wydarzenie odbędzie się na 3Arenie w Dublinie. Do walki staną m.in. Mariusz Pudzianowski, Mateusz Gamrot i Michał Materla. 

RadioZET.pl/KP