Zamknij

KSW 40 - kiedy i gdzie odbędzie się gala? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Weronika Domoradzka
16.10.2017 15:10
KSW 40 - kiedy i gdzie odbędzie się gala? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Kiedy KSW 40 i gdzie odbędzie się gala? Sprawdzamy najważniejsze informacje dla fanów MMA, którzy wybierają się na jubileuszową galę lub mają zamiar oglądać transmisję walk. Sprawdź wszystko, co warto wiedzieć przed wydarzeniem.

KSW 40 - kiedy i gdzie odbędzie się jubileuszowa gala? Sprawdzamy wszystkie najważniejsze informacje o kolejnej edycji KSW 40: miejsce, data, bilety, ceny wejściówek i gdzie je kupić. 

KSW 40 - kiedy odbędzie się gala? [DATA, BILETY]

Jubileuszowa gala KSW 40 odbędzie się w niedzielę, 22 października 2017 roku. Bilety na wydarzenie dostępne są w sprzedaży online (np. na stronie ebilet.pl) od 26 lipca 2017 dla osób zapisanych na tzw. "fan alert". Za najlepsze miejsca trzeba zapłacić nawet 150 euro, a najtańsze można było kupić już za 30 euro.

Gdzie będzie KSW 40 w 2017 roku?

Gala KSW 40 odbędzie się w samym sercu stolicy Irlandii - Dublinie, w amfiteatralnej hali 3Arena. Pierwotnie nazywana była "The O2". Jest to kryty amfiteatr położony na North Wall Quay w Dublinie w Irlandii, o pojemności 14 500. Największa organizacja MMA w Europie właśnie tam zorganizuje swoje drugie wydarzenie poza granicami Polski.

Wśród zawodników podczas gali KSW 40 na pewno zobaczymy Mariusza Pudzianowskiego. Oprócz niego pojawią się także James McSweeney, Mateusz Gamrot, Michał Materla, Norman Parke, Ariane Lipski i Maciej Jewtuszko.

RadioZET.pl/KP