UFC 223: Zobacz reakcję Joanny Jędrzejczyk po ogłoszeniu werdyktu [WIDEO]

Maciej Walasek
08.04.2018 16:41
Joanna Jędrzejczyk
fot. kadr z wideo

Joanna Jędrzejczyk przegrała na punkty z Rose Namajunas podczas nowojorskiej gali UFC. Po ogłoszeniu werdyktu, polska zawodniczka nie zgadzała się z decyzją sędziów i wdała się w dyskusje z szefem federacji.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Statystyki po walce przemawiały za Jędrzejczyk. To ona zadała więcej celnych ciosów. Olsztynianka tuż po ogłoszeniu wyniku była bardzo zaskoczona.

Zobacz także

- Kiedy usłyszałam, jak Bruce Buffer czytał punktację to myślałam, że wygram niejednogłośną decyzją sędziów. Kiedy usłyszałam różnicę w punktacji, to była dla mnie ogromna niespodzianka. Liczby nie kłamią - 132 trafionych ciosów z mojej strony, 83 od Namajunas. To jest odpowiedzią – mówiła Polka na konferencji prasowej.

Ogłoszenie werdyktu:

- Myśleliśmy, że druga runda była bardzo bliska. Z mojej strony padło bardzo dużo kopnięć. Czułam się świetnie, mogłam walczyć kolejne dziesięć rund. Jeśli wiedziałabym, że będzie taka punktacja, to mogłabym zrobić więcej. Nigdy nie chcę zostawiać decyzji w rękach sędziów. Czułam, że wygrywam to starcie. Nie chcę się tłumaczyć, jestem całkowicie inną zawodniczką – dodała.

Joanna Jędrejczyk wychodzi z klatki:

TO RÓWNIEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

UFC 223: Joanna Jędrzejczyk skomentowała porażkę

Wielka awantura przed galą UFC 223. Conor McGregor oszalał [WIDEO]

RadioZET.pl/MW