Zamknij

Złodziej wtargnął na posesję Jona Jonesa. Ten wyjął strzelbę [WIDEO]

02.11.2020 11:11
Jon Jones
fot. Twitter

Jon Jones opublikował w swoich mediach społecznościowych nagranie, na którym widać, jak złodziej wtargnął na jego posesję i próbował ukraść samochód. Widać też, jak sam mistrz UFC wybiega z garażu ze strzelbą w rękach.

Znani sportowcy są częstymi celami złodziei. Wiadomo, że trzymają w domu drogocenne przedmioty i przede wszystkim mają drogie samochody. Na auta właśnie połasił się jeden z przestępców, który wtargnął na posesję Jona Jonesa, mistrza UFC i jednego z najlepszych zawodników MMA bez podziału na kategorie.

Na nagraniu, które Jones udostępnił na swoim profilu na Instagramie, widzimy, jak złodziej "kręci się" wokół samochodów. Po chwili otwierają się drzwi garażu, z którego ze strzelbą w rękach wybiega sam Jones. Jego interwencja, choć była ryzykowna, przyniosła zamierzony skutek. Złodziej uciekał w popłochu.

Jon Jones przegania złodzieja ze strzelbą w rękach - WIDEO

Jon Jones to jeden z najlepszych zawodników MMA na świecie. W 2011 roku zdobył mistrzowski pas UFC w wadze półciężkiej. Od tamtego czasu ośmiokrotnie bronił tytułu. Stracił go dopiero w wyniku zawieszenia przez federację po wypadku samochodowym, jaki spowodował w kwietniu 2015 roku.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Karolina Kowalkiewicz wsparła strajk kobiet. Wylała się na nią fala hejtu

Później wrócił do klatki i ponownie zdobył pas. W 2020 roku, po pokonaniu Dominicka Reyesa, zwakował tytuł. Do walki o mistrzostwo stanęli Reyes i Jan Błachowicz. Starcie, które odbyło się 26 września tego roku, wygrał zawodnik z Cieszyna i został pierwszym w historii polskim mistrzem UFC.

RadioZET.pl/AN