Zawodnik UFC postrzelił osiem osób w barze? Komentarz szefa federacji

16.06.2020 12:57
zawodnik UFC zaczął strzelać do ludzi w barze?
fot. AP/EAST NEWS

W ostatni piątek w San Antonio doszło do dramatycznej sceny. Do jednego z barów wszedł nietrzeźwy mężczyzna, który zaczął strzelać do ludzi, raniąc osiem osób. Świadkowie donoszą, że napastnik krzyczał, że jest zawodnikiem UFC. Do zdarzenia odniósł się szef federacji, Dana White.

Policja donosi, że w piątek około 23:30 czasu lokalnego, jednemu z mężczyzn odmówiono wejścia do baru. Napastnik natychmiast zaczął zachowywać się agresywnie. Funkcjonariusze poinformowali, że mężczyzna wykrzykiwał, że jest zawodnikiem UFC. Nagle sięgnął po broń ze swojego samochodu i zaczął strzelać do ludzi znajdujących się w barze. Do całej sprawy odniósł się Dana White. Szef federacji przyznał, że zna sytuację, ale ma nadzieję, że wiadomość nie okaże się prawdziwa.

- Mam nadzieję, iż to nieprawda. Podszywanie się pod kogoś innego ma miejsce nagminnie. Wiesz ilu łysych kolesi chodzi po tym mieście i rozpowiada, że są mną? To niewyobrażalne. Gdybym opowiedział ci kilka historii, z pewnością byś mi nie uwierzył. Oby w tym przypadku też tak było – powiedział.

Napastnik zranił w sumie osiem osób. Jedna z nich została ciężko ranna w plecy i walczy o życie. Policja przegląda nagrania z monitoringu, aby ustalić tożsamość mężczyzny i poznać więcej szczegółów.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/sport.pl