Jest nagranie z wypadku Errola Spence'a Jr. Trudno uwierzyć, że z tego wyszedł

11.10.2019 11:08
Errol Spence miał wypadek
fot. Twitter/screen

Errol Spence Jr, mistrz świata dwóch federacji w wadze półśredniej, przebywa w szpitalu po wypadku, do którego doszło w czwartek w Dallas. W sieci pojawiło się nagranie z tego zdarzenia. Aż trudno uwierzyć, że - mimo wcześniejszych niepokojących informacji - 29-letni Amerykanin wyszedł z tego bez żadnych złamań.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Na krótkim nagraniu z monitoringu widać, jak Ferrari Spence'a kilkukrotnie koziołkuje. Według ustaleń policji, pięściarz jechał z wielką prędkością, nie miał zapiętych pasów i wyleciał z samochodu, co paradoksalnie mogło ocalić mu życie.

29-letni Amerykanin trafił do szpitala w ciężkim stanie, ale ostatnie doniesienia są optymistyczne. "Mistrz kategorii półśredniej brał udział w poważnym wypadku samochodowym i jest hospitalizowany w szpitalu w Dallas. Spence obudził się i jego stan jest stabilny. Nie ma żadnych złamanych kości, lecz wystąpiły rany na twarzy" - napisano w oświadczeniu grupy menedżerskiej PBC. "Powinien on dojść do pełnej sprawności" - dodano.

Errol Spence Jr mistrzem świata IBF i WBC

Errol Spence Jr po raz ostatni boksował we wrześniu, gdy decyzją sędziów pokonał Shawna Portera. Zunifikował wówczas pasy federacji IBF i WBC. Pasów miał bronić 25 stycznia w starciu z Dannym Garcią, ale w tej sytuacji walka stoi pod znakiem zapytania.

RadioZET.pl/mma.pl