Zamknij

HIGH League ogłosiło hitową walkę. Będzie "dogrywka" za przepychankę

28.04.2022 11:50
Brodnicka vs Kamiszka
fot. HIGH League/Instagram

Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk i Ewa Brodnicka zmierzą się na gali HIGH League 3. Panie dostaną tym razem szanse wyjaśnienia sobie nieporozumień, do których doszło po gali Gromda 7. Wówczas narzeczona Artura Szpilki i pięściarka pobiły się na korytarzu.

Pierwszą nieoficjalną rundę Ewa Brodnicka i Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk mają już za sobą. W grudniu za kulisami gali Gromda 7 doszło między nimi do przepychanki. Narzeczona Artura Szpilki celowo zahaczyła barkiem pięściarkę, a ta nie pozostała dłużna. Po krótkiej dość zabawnie wyglądającej awanturze panie rozeszły się w swoją stronę.

Nieporozumienia postanowiła wykorzystać organizacja HIGH League, która ogłosiła, że Brodnicka i Wybrańczyk zmierzą się w klatce podczas wydarzenia zaplanowanego na 4 czerwca w trójmiejskiej Ergo Arenie.

Brodnicka vs Wybrańczyk na HIGH League 3

"Pięściarska mistrzyni świata Ewa Brodnicka kontra świetnie znana kibicom boksu Kamila »Kamiszka« Wybrańczyk na HIGH League 3! Między nimi już doszło do spięcia... To będzie walka, która zelektryzuje świat sportu i freak-fightów" - napisano w ogłoszeniu.

Ewa Brodnicka, była mistrzyni świata w boksie zawodowym, ma już za sobą debiut w MMA. Na pierwszej gali HIGH League 37-latka niespodziewanie przegrała przez techniczny nokaut z Anielą Bogusz. "Kamiszka" jest bardziej doświadczona, ale do tej pory rywalizowała w Fame MMA. Z trzech walk wygrała jedną, z Kamilą "Zusje" Smogulecką.

RadioZET.pl/High League