Zamknij

Boniek zdradził, na kogo zagłosuje Marcin Najman. "Twoja żona to mądra kobieta"

09.07.2020 17:54
Marcin Najman i Zbigniew Boniek
fot. Twitter/Screen; RAFAL OLEKSIEWICZ/REPORTER/East News

Marcin Najman wystosował w czwartek popołudniu apel do swoich fanów, w którym namawia ich, by ci nie kłócili się między sobą w sprawie różnic poglądów. W trakcie nagrania popularny "El Testosteron" wyjawił, że jego żona głosuje odmiennie od niego. Na komentarz do tego fragmentu zdobył się Zbigniew Boniek, który zasugerował, że Najman będzie głosował na Andrzeja Dudę.

Marcin Najman nagrał swoje wideo, jadąc za kółkiem samochodu, wyraźnie zasmucony postawą internautów, sąsiadów czy nawet członków swojej dalszej rodziny, którzy nieustannie kłócą się o różnice poglądów politycznych. Wciąż aktywny zawodnik KSW, a były polski pięściarz zaapelował do odbiorców, by Ci byli bardziej wyrozumiali wobec siebie. Przytoczył nawet własną sytuację z małżonką jako wzorzec do naśladowania:

- Moja żona głosuje zupełnie inaczej niż ja i ja nie nie mam z tym najmniejszego problemu. Co mnie obchodzi, na kogo głosuje moja żona? Pomyślcie o tym - wyznał, a zarazem zaapelował popularny "El Testosteron".

Wybory 2020: Zbigniew Boniek zdradził, na kogo zagłosuje Marcin Najman

Trudno się nie zgodzić z Marcinem Najmanem w tej kwestii, stąd większość internautów ciepło przyjęła słowa popularnego polskiego sportowca. Jedną z osób, która postanowiła się jednak nieco podroczyć z 41-latkiem był... Zbigniew Boniek.

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, ostatnio niezwykle aktywny w sferze politycznej, głównie za sprawą Twittera, nieco pokpił sobie z byłego boksera:

"Pomyślałem Marcin - gratulacje dla żony. Głosuje inaczej niż ty? Mądra kobieta" - napisał Boniek, po czym dodał: "A tak na poważnie: masz 100% racji".

Znając poglądy byłego znakomitego piłkarza Juventusu (Zbigniew Boniek wielokrotnie negatywnie wypowiadał się o Andrzeju Dudzie), nietrudno się domyślić, że chwali żonę Marcina Najmana dlatego, iż wie, że "El Testosteron" zagłosuje na obecnego prezydenta. Chociaż Boniek nie przyznał tego otwarcie, z jego wypowiedzi można łatwo wywnioskować, że w najbliższą niedzielę odda swój głos na Rafała Trzaskowskiego - podobnie zresztą, jak widać, małżonka Marcina Najmana.

RadioZET.pl/Twitter

Posłuchaj podcastu