Zamknij

Tomasz Adamek zdradził, na kogo zagłosuje w wyborach: Potrzeba zmian

24.06.2020 08:38
Tomasz Adamek zdradził,
fot. TOMASZ RADZIK/East News

Tomasz Adamek ujawnił nazwisko polityka, na którego odda swój głos w wyborach prezydenckich. Pięściarz ujawnił, że zagłosuje na Andrzeja Dudę.

- Potrzeba troszeczkę lat, żeby wymienić tę "starą kadrę czerwonych ludzi", antykatolików, którzy byli zawsze, przez całą komunę - lata 60., 70., 80... To zabierze czasu, ale widzę, że ludzie zmieniają swoje podejście, widzą, że prawica robi dobrą robotę, choćby te 500 Plus i te środki, które ludzie dostają. Mam nadzieję, że pójdą głosować i zagłosują na Andrzeja Dudę – zaznaczył Adamek w rozmowie z portalem niezalezna.pl

W środę obecny prezydent rozpocznie wizytę w USA. Były zawodowy mistrz świata w boksie wytłumaczył, dlaczego chce wesprzeć Dudę w Waszyngtonie.

Sondaż prezydencki: Zyskują Duda i Trzaskowski. Szykuje się rekordowa frekwencja

- Zawsze czy byliśmy w Polsce, czy w Stanach Zjednoczonych, kiedy był prezydent, to spotykaliśmy się i zawsze go wspierałem. Ludzie wiedzieli, że jestem prawicowy człowiek, tak jak moja rodzina i zawsze mu kibicujemy, głosujemy na prawicę, na Andrzeja Dudę.

Adamek nie ukrywa, że cieszyłby się, gdyby wybory prezydenckie zakończyły się w pierwszej turze.

Ostatnie dni kampanii. Andrzej Duda z wizytą w USA NA ŻYWO

- Dużo jest jednak ludzi niezwiązanych z kościołem, antykatolików, którzy pójdą pewnie głosować na przykład na Trzaskowskiego, na tych, co są za LGBT. To jest przecież chore i to trzeba zmienić, nie może tak być. Jesteśmy katolickim narodem, wygrywaliśmy wojny i komunę, mam nadzieję, że ludzie zmobilizują się przy tych wyborach – zakończył.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/niezalezna.pl