Walka Włodarczyk - Sands NA ŻYWO: Transmisja za darmo w TV i online

Andreas Nicolaides
05.10.2018 10:00
Krzysztof Włodarczyk
fot. PAP/EPA

Walka Włodarczyk - Sands na żywo: Sprawdź, gdzie obejrzeć walkę wieczoru gali bokserskiej "Nosalowy Dwór KnockOut Boxing Night 4" w Zakopanem. Transmisja będzie dostępna za darmo w TV i online w internecie.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Dwukrotny mistrz świata w wadze junior ciężkiej Krzysztof "Diablo" Włodarczyk (55-4-1, 38 KO) zmierzy się z Haitańczykiem Alanem Sandsem (20-3, 18 KO) w "walce wieczoru" podczas sobotniej gali bokserskiej "Nosalowy Dwór KnockOut Boxing Night 4" w Zakopanem.

Zakontraktowany na 10 rund pojedynek byłego mistrza świata organizacji WBC oraz IBF zapowiada się - zdaniem promotora i współwłaściciela organizującej galę grupy KnockOut Promotions Piotra Wernera - bardzo ciekawie.

Walka Włodarczyk - Sands na żywo. Gdzie obejrzeć?

- W ringu spotka się dwóch równorzędnych pięściarzy, więc Włodarczyk będzie miał ciężką przeprawę. Moim zdaniem duże znaczenie będzie tu miała dyspozycja dnia - powiedział Werner.

To druga gala bokserska w Zakopanem - w ubiegłym roku Maciej Sulęcki pokonał w stolicy polskich Tatr Meksykanina Michi Munoza. Zadowolenia z możliwości zorganizowania kolejnej tego typu imprezy nie krył Wojciech Budzowski, dyrektor generalny "Nosalowy Dwór Resort&Spa".

- Ta pierwsza, również w tzw. stylu Las Vegas, gdzie przy stolikach zasiadło około 500 osób, cieszyła się wielkim powodzeniem. Tym razem w roli głównej wystąpi chyba najbardziej rozpoznawalne nazwisko w polskim boksie, więc zainteresowanie jest jeszcze większe. O tym niech świadczy fakt, że zostały jeszcze tylko dosłownie pojedyncze wolne miejsca - podkreślił Budzowski.

Walkę wieczoru poprzedzą m.in. pojedynki: Damiana Kiwiora (3-0, 3 KO) z Gkouramem Mirzajewem (3-0, 2 KO), Fiodora Czerkaszyna (10-0, 7KO) z Bartłomiejem Grafką (21-31-13, 10 KO) oraz debiutującego w kategorii średniej Patryka Szymańskiego (19-0, 10 KO) z Francuzem Fauadem el Massudim (14-11, 1KO).

Włodarczyk - Sands. Transmisja w TV i online w internecie

Nie wiadomo, czy w ringu stanie Łukasz Różański, ponieważ Francuz Morgan Dessauxe wycofał się z walki. "Negocjacje z kilkoma potencjalnymi przeciwnikami trwają, w tym również rozmawiamy z Dessauxem" - poinformował Werner

Transmisja gali "Nosalowy Dwór KnockOut Boxing Night 4" w TVP Sport i online w sport.tvp.pl od godz. 19.30. Walka Włodarczyk - Sands na żywo w TVP 1 od godz. 23.05.

RadioZET.pl/PAP/AN