Jędrzejczyk to nic! Tak po walkach wyglądali Gołota, Adamek i Włodarczyk

Andreas Nicolaides
09.04.2018 13:38
Tomasz Adamek
fot. East News

Joanna Jędrzejczyk walkę z Rose Namajunas zakończyła mocno poobijana. W świecie sportów walki to jednak nic specjalnego. W o wiele gorszym stanie pojedynki kończyli Tomasz Adamek, Krzysztof "Diablo" Włodarczyk czy Andrzej Gołota. Zobacz zdjęcia twarzy zawodników po walkach.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

Włodarczyk był mocno poobijany po starciu z Grigorijem Drozdem z 2014 roku. Przegrał wtedy w Moskwie na punkty i stracił pas mistrza świata federacji WBC. Gołota w fatalnym stanie zakończył pojedynek z Mikiem Molo. Jego oko było tak spuchnięte, że pięściarz praktycznie nic przez nie nie widział. Walkę jednak wygrał. Adamek z kolei mocno oberwał w starciu z Paulem Briggsem. Z Amerykaninem walczył dwa razy - oba starcia wygrał.

Twarze pięściarzy po walkach [ZDJĘCIA]:

Jeśli chodzi o Jędrzejczyk, to niestety po raz drugi okazała się słabsza od swojej rywalki. Polka ma na koncie tylko dwie porażki w zawodowej karierze - obie z Amerykanką. W listopadzie 2017 roku w walce z nią straciła mistrzowski pas UFC wagi słomkowej. W rewanżu rywalka ponownie była górą. Na kolejną szansę Jędrzejczyk z pewnością będzie musiała trochę poczekać. Blisko walki o mistrzostwo jest za to Karolina Kowalkiewicz, która w przeszłości wygrała już z Rose Namajunas.

RadioZET.pl/AN