Jędrzejczyk to nic! Tak po walkach wyglądali Gołota, Adamek i Włodarczyk

09.04.2018 13:38
sport

Joanna Jędrzejczyk walkę z Rose Namajunas zakończyła mocno poobijana. W świecie sportów walki to jednak nic specjalnego. W o wiele gorszym stanie pojedynki kończyli Tomasz Adamek, Krzysztof "Diablo" Włodarczyk czy Andrzej Gołota. Zobacz zdjęcia twarzy zawodników po walkach.

Tomasz Adamek fot. East News

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Włodarczyk był mocno poobijany po starciu z Grigorijem Drozdem z 2014 roku. Przegrał wtedy w Moskwie na punkty i stracił pas mistrza świata federacji WBC. Gołota w fatalnym stanie zakończył pojedynek z Mikiem Molo. Jego oko było tak spuchnięte, że pięściarz praktycznie nic przez nie nie widział. Walkę jednak wygrał. Adamek z kolei mocno oberwał w starciu z Paulem Briggsem. Z Amerykaninem walczył dwa razy - oba starcia wygrał.

Twarze pięściarzy po walkach [ZDJĘCIA]:

Jeśli chodzi o Jędrzejczyk, to niestety po raz drugi okazała się słabsza od swojej rywalki. Polka ma na koncie tylko dwie porażki w zawodowej karierze - obie z Amerykanką. W listopadzie 2017 roku w walce z nią straciła mistrzowski pas UFC wagi słomkowej. W rewanżu rywalka ponownie była górą. Na kolejną szansę Jędrzejczyk z pewnością będzie musiała trochę poczekać. Blisko walki o mistrzostwo jest za to Karolina Kowalkiewicz, która w przeszłości wygrała już z Rose Namajunas.

RadioZET.pl/AN

Oceń