Zamknij

Właściciel UFC uderza w Paige VanZant. Piękna zawodniczka porzuci MMA?

14.07.2020 15:47
Paige vanZant
fot. Paige VanZant/Instagram

Paige VanZant, jedna z najpiękniejszych zawodniczek MMA, najprawdopodobniej nie wystąpi już w UFC. Po porażce z Amandą Ribas Dana White praktycznie wyrzucił ją z organizacji.

Paige VanZant półtora roku czekała na kolejną walkę w UFC. Powrót utrudniały jej kontuzje, ale w międzyczasie Amerykanka zdążyła pożalić się, że więcej zarabia na Instagramie niż w UFC. Kiedy szansa nadeszła, 26-latka po 2 minutach i 21 sekundach przegrała przez poddanie z Amandą Ribas. Po walce bardzo mocno zaatakował ją właściciel organizacji Dana White.

- Mówisz, że nie zarabiasz wystarczająco dużo, a jesteś przy tym niekonsekwentna, do tego walczysz raz na rok i masz mnóstwo kontuzji, a na koniec zostajesz zmiażdżona w pierwszej rundzie, to tak, zdecydowanie powinnaś sprawdzić swoją wartość na wolnym rynku - mówił na konferencji prasowej White. To może oznaczać koniec tej zawodniczki w najpotężniejszej organizacji MMA na świecie.

Paige Vanant z UFC do WWE?

Paige VanZant stoczyła osiem walk w UFC i połowę z nich przegrała, w tym m.in. z dobrze znanymi w naszym kraju z pojedynków z Polkami, Joanną Jędrzejczyk i Karoliną Kowalkiewicz, Rose Namajunas czy Michelle Waterson

Jaka będzie przyszłość pięknej Amerykanki? Prawdopodobnie porzuci MMA na rzecz... wrestlingu. Zdaniem mediów, od lat kusi ją WWE. - To świetna organizacja. Sama rozrywka jest bardzo atletyczna i z pewnością, by mi pasowała. Potencjał na współpracę jest gigantyczny - przyznała w rozmowie z "The sun".

Paige VanZant - pikantne zdjęcia na Instagramie

O Paige VanZant częściej i głośniej mówi się jednak przy okazji jej aktywności w mediach społecznościowych czy w showbiznesie, a nie w klatce. W 2016 roku zajęła 2. miejsce w 22. edycji amerykańskiego "Tańca z Gwiazdami", a jej nagie zdjęcia robią furorę w sieci. Na instagramie obserwuje ja ponad 2,5 miliona fanów.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/se.pl